Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Kā atpazīt īstu būvniecības kravas automašīnu?

Volvo FMX robustais dizains izteikti atšķiras no visām citām kravas automašīnām. Šīs ir detaļas, kas izceļas. Detaļas, kam ir milzīga nozīme autovadītāja ikdienas darbā.

  Izlasiet stāstu par jauno dizainu

Volvo FMX iekāpšanas pakāpiens

Iekāpšanas pakāpiens

Zemais un salokāmais pakāpiens ļauj vieglāk iekāpt kravas automašīnā ar augstu šasiju. Visiem trim pakāpieniem ir neslīdoša konstrukcija. Papildu apgaismojums durvīs padara iekāpšanu drošāku arī tumsā.

Volvo FMX priekšējais pakāpiens

Pakāpiens priekšpusē

Visa izturīgā priekšpuse var kalpot kā kāpnes. Vienkārši pakāpieties uz tā. Lai varētu vēl labāk piekļūt vējstiklam, lai to nomazgātu, ir pieejamas papildu kāpnes, ko piestiprināt pie priekšējā bufera.

Volvo FMX paaugstinātā gaisa ieplūdes sistēma

Augstu novietota gaisa ieplūdes sistēma

Gaisa ieplūdes sistēmas novietojums neaizsedz skatu, braucot atpakaļgaitā. Tai ir liela caurplūde, un tā ir labi pasargāta no putekļiem.

Volvo FMX spoguļi

Spoguļi

Masīvi atpakaļskata spoguļi ar spēcīgiem stiprinājumiem, kas spēj izturēt skarbus apstākļus. Šaurie balsti uzlabo redzamību uz priekšu.

Volvo FMX kāpnes

Kāpnes

Kāpnes ar margām ļauj viegli uzkāpt līdz kravas automašīnas augšai, lai pārbaudītu kravu. Kāpņu pakāpieniem ir neslīdoša konstrukcija.

Volvo FMX emblēma

Lielā Volvo emblēma

Novietota augstāk, tuvāk vadītājam. Liela un spēcīga, tāpat kā pati kravas automašīna. Lepojaties ar to, ka braucat ar Volvo.