Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Volvo FMX pagrieziena rādiuss
Ietaupiet naudu – stūrējiet mazāk

Vadāmībai īpašos apstākļos nekas nepārspēj divu vai trīs pagriezienu tiltu stratēģisko novietojumu. Tridem koncepcija tagad ir pieejama ar jauno pneimobalstiekārtu, kas ir īpaši izstrādāta būvdarbiem.

Mazāki pagrieziena rādiusi noder ne tikai šaurās platībās. Stratēģiskais plānotājs Peters Frleta (Peter Frleta) skaidro, ka lielākais ieguvums nereti izrādās laiks. „Nav nemaz vajadzīgs līkums matadatas leņķī – arī vienkārši straujš ceļa pagrieziens var likt apstāties, pagriezties, pabraukt atpakaļ un griezties atkal. Taču, izmantojot Tridem, šādas problēmas rodas reti. Tas nozīmē, ka var pat iebraukt nelielā dzīvojamā zonā un izkraut kravu dārzā.” Turklāt pagriezienos ietaupītais laiks palielina operatora produktivitāti.

Izcila stabilitāte izkraušanas laikā

Tridem ar pneimobalstiekārtu

„Mēs iesakām Tridem būvdarbiem gan uz ceļa, gan uz grants. Jaunā pneimobalstiekārta un uzlabotais klīrenss kravas automašīnu padara ļoti daudzpusīgu. Turklāt ar spēcīgajiem šķērssvārstību stabilizatoriem uz trīs tiltiem tieši zem kravas stabilitāte izkraušanas laikā ir izcila,” stāsta Peters Frleta, kad telpā ienāk produktu plānotājs Bosse Fransons (Bosse Franzon).

„Ja transportlīdzeklī nav kravas un papildtilts ir pacelts, lai ietaupītu degvielu, arī saķere dzenošajiem riteņiem ir labāka. Turklāt augstāks klīrenss apvienojumā ar paceltu papildtiltu ļauj vieglāk uzbraukt stāvākos pakalnos bez apstāšanās.”

Bosse Fransons

Uz ceļa un bezceļa apstākļos

„Bieži vien pietiek ar vienu starptiltu diferenciāļa bloķētāju, lai izvadītu Tridem cauri dažiem ļoti slideniem apvidiem,” stāsta Peters Frleta. „Savukārt, braucot pa ceļu, tas nodrošina labāko no abām pasaulēm. Ērta vadāmība haotiskā būvlaukumā un vadāmība ar zemāku degvielas patēriņu uz ceļa.”

Taupīt degvielu un saudzēt autovadītāju

Tā kā būvdarbos autovadīšana vismaz pusi no laika parasti notiek bez kravas, iespēja pacelt tiltu ļauj ievērojami ietaupīt degvielu. Savukārt, ņemot vērā neērtības, kas rodas, dzenājoties pa būvlaukumu ar tukšu kravas automašīnu, pneimobalstiekārta var aiztaupīt autovadītājam lieku pārslodzi.

Galavārds

Bosse Fransons paskaidro, ka Tridem koncepcija ir radusies Skandināvijā un Zviedrija ir viena no valstīm, kurās jauni būvdarbu projekti nereti sākas ar ceļa uzklāšanu. „Tridem spēks ir tas, ka to var efektīvi izmantot uz dažādiem segumiem un dažādās situācijās, – pat šaurākajos nostūros.”

To dzirdot, Peters Frleta izslej gaisā dūri un iesaucas: „Vairāk tiltu būvdarbiem!”

Uzziniet vairāk par tridem priekšrocībām.

4
Tridem