Jūsų asmeninis degalų sąnaudų konsultantas
vos už 20 €/mėn. – tai „Fuel Advice“ paslauga

Daugybė vežėjų supranta, kaip yra svarbu derinti degalų sąnaudų mažinimą su vairuotojų mokymu, tačiau susiduria su sunkumais tai įgyvendinant. Siekiant nuolat taupyti degalus, reikalingas nuolatinis atsakas ir mokymai. Iki dabar tai reikalavo didelių investicijų. „Fuel Advice“ yra nauja, prenumeruojama paslauga, kuri apima naujausius išteklius ir galimybę susisiekti su degalų konsultantu. Tai reiškia, kad vežėjai gali sau leisti reguliariai dalyvauti degalų sąnaudų mokymuose (keliems ar didesniam skaičiui sunkvežimių) – neribotam laikui užsitikrindami degalų sąnaudų mažinimą.

Sutaupykite iki 5 proc.

„Dynafleet“ ir „Volvo“ specializuoto degalų konsultanto derinys yra puikus.“
„Tai leidžia susitelkti ties tais dalykais, kurie reikalingi siekiant optimalių rezultatų. Nustatėme, kad šiam darbui paskyrus vieną komandos asmenį, užtikrinami geriausi atsiliepimai vairuotojams ir geriausi rezultatai. Manome, kad, naudodami „Fuel Advice“, galime gauti puikios ekonominės naudos ir naudos aplinkai.“

Gitle Sande yra Norvegijos įmonės „Magnus Nistad“ generalinis direktorius – įmonė yra viena pirmųjų, pradėjusių naudoti „Fuel Advice“ paslaugą.

KAIP TAI VEIKIA.
Vairuotojams išmokus reikalingų degalus taupančių vairavimo metodų, ilgalaikio degalų sąnaudų mažinimo sėkmę lemia sistemingi atsiliepimai. „Fuel Advice“ ataskaitose teikia kiekvieno sunkvežimio, kuriam užsakyta prenumerata, individualią analizę. Kad tai būtų naudinga, vežėjas turi paskirti degalų sąnaudų čempioną: asmenį, kuris galės peržiūrėti „Fuel Advice“ ataskaitas ir perduoti tiesiogiai susijusius atsiliepimus vairuotojams. Jei vežėjui kilo problemų, jis gali susisiekti su tuo pačiu „Volvo“ ekspertu, kuris parengė ataskaitas, ir gauti pagalbą.

„Fuel Advice“ paslauga

JŪSŲ KASDIENIS DARBAS
Naują paslaugą sudaro trys dalys: „Praktinis mokymas apie degalus“, „Degalų sąnaudų valdymo priemonių rinkinys“ ir „Degalų sąnaudų valdymo pagalba“. Žinoma, norint gauti duomenis, būtina turėti „Dynafleet Fuel & Environment“.

Svarbus kiekvienas lašas

PRAKTINIS MOKYMAS APIE DEGALUS – NUOSEKLIAI IŠLAIDAS DEGALAMS MAŽINANTIS VAIRUOTOJAS
Nuolatinė pavienio vairuotojo rezultatų analizė yra paslaugos esmė. Stebint vairavimo metodus, pvz., tinkamo greičio pasirinkimą, variklio ir pavarų naudojimą ar variklio veikimą tuščiąja eiga, galima nustatyti etalonus ir užsitikrinti pažangą. Kiekvieną mėnesį elektroninėse ataskaitose pateikiami ekspertų patarimai dėl veiksmų, kurių turi imtis kiekvienas vairuotojas. Tokiu būdu sistemingai mokomasi ir palaikomi degalų sąnaudų mažinimo įgūdžiai – užtikrinamos mažesnės vežėjo degalų sąnaudos. Jei iškiltų problemų, kurias reikia neatidėliotinai spręsti, degalų sąnaudų konsultantas bet kuriuo metu degalų sąnaudų čempionui gali atsiųsti įspėjimą.

„Fuel Advice“ analizė

Jums bus teikiamos parko ir grupės apžvalgos bei išsami informacija apie konkrečių vairuotojų darbo rezultatus. Jūsų degalų sąnaudų konsultantas ne tik nurodys tobulintinas sritis, tačiau taip pat mielai atsakys į klausimus dėl degalų taupymo.


PRIEMONĖS IR PAGALBA DEGALŲ SĄNAUDŲ ČEMPIONUI
„Fuel Management Toolbox“ degalų sąnaudų čempiono pirmasis pagalbos ir patarimų forumas. Jame galima rasti informacijos, kaip motyvuoti ir dirbti su vairuotojais, kaip kelti ir įgyvendinti tikslus. Be to, čia pateikiami šablonai ir priemonės, padėsiančios visiems vizualizuoti rezultatus. O tyrimas atskleidžia naujas degalų taupymo įžvalgas, kuriomis dalinamasi priemonių rinkinyje.

Jei degalų sąnaudų čempionui reikia papildomos pagalbos, „Fuel Management Support“ gali pateikti papildomus paaiškinimus ir atsakymus į konkrečius klausimus. Šiuo atveju yra ypač naudinga pasikalbėti su tuo pačiu „Volvo“ ekspertu, analizavusiu degalų sąnaudas ir pateikusiu patarimus.