Keičiamosios dalys

Tegul „Volvo“ lieka „Volvo“

Naudodami „Volvo“ keičiamąsias dalis, palaikykite visišką „Volvo“ sunkvežimio funkcionalumą – tai ekonomiškai efektyvus būdas užtikrinti, kad „Volvo“ išliks „Volvo“.

Keičiamosios dalys Atnaujinti grąžintos nusidėvėjusios dalys yra visiškai išardomos, siekiant tiksliai įvertinti jų būklę. Mazgai ir komponentai yra kruopščiai išvalomi ir vertinama jų būklė. Visi itin nusidėvėję komponentai, pvz., guoliai, sandarikliai ir šepetėliai, yra keičiami naujomis originaliomis „Volvo“ dalimis. Prireikus komponentai apdirbami pagal naujausius techninius duomenis ir surenkami. Tuomet jie vėl bandomi, siekiant patikrinti eksploatacinius parametrus. „Volvo“ keičiamosios dalys siūlomos už konkurencingą kainą ir siūlomos tokiomis pačiomis garantijos sąlygomis, kaip visiškai naujos originalios „Volvo“ dalys.

 Keičiamosios dalys Montuojant „Volvo“ keičiamąsias dalis užtikrinama kokybė ir eksploatacinės savybės, kurias gali pasiūlyti tik „Volvo“. Prieš išsiunčiant iš gamyklos, kiekviena keičiamoji dalis yra bandoma, jas „Volvo“ servisuose sumontuoja „Volvo“ technikai.

 

 

„Volvo“ keičiamosios dalys yra atnaujinamos griežtai laikantis „Volvo Trucks“ kokybės standartų, užtikrinant, kad poveikis aplinkai bus minimalus.

 Keičiamosios dalys PAŽIŪRĖKITE FILMĄ ir pamatykite, kaip po atnaujinimo proceso dalys tampa „Volvo“ keičiamosiomis dalimis. Jei norite žiūrėti, spustelėkite čia.Pasikalbėkite su savo „Volvo“ prekybos atstovu ir sužinokite, kaip „Volvo“ keičiamosios dalys gali padėti užtikrinti, kad jūsų „Volvo“ išliks „Volvo“.