Tereikia tik vieno telefono skambučio

Tereikia tik vieno telefono skambučio

1. Tereikia tik vieno telefono skambučio
Nesvarbu, kur bebūtumėte, savo šalyje ar užsienyje, kvalifikuotą pagalbą galėsite išsikviesti vienu telefono skambučiu. Telefonų numerių sąrašas pateikiamas vairuotojo vadove ir "puslapyje "Skambinkite "Volvo Action Service" tarnybai".

2. Problemos koordinatorius imasi darbo
Kai skambinate "Volvo Action Service" tarnybai, telefono ragelį pakelia kvalifikuotas ir savo darbui atsidavęs problemos koordinatorius, kuris su Jumis kalba Jūsų kalba. Koordinatorius vadovaus Jūsų sunkvežimio gedimo remontui tol, kol gedimas nebus pašalintas ir Jus informuos apie pažangą.

3. Susitarimas dėl remonto
Užtikrinus apmokėjimą, problemos koordinatorius kreipiasi į tinkamiausią serviso centrą ir jam suteikia informaciją apie būsimus remonto darbus.

Jei Jūsų transporto priemonės gedimo pašalinti kelyje neįmanoma arba neleidžiama, jis susitars dėl jos nuvilkimo ir remonto darbai bus atlikti serviso centre

4. Remonto užbaigimas
Jei transporto priemonę numatoma remontuoti vietoje, vykdamas pas Jus "Volvo" technikas pasiims reikiamas atsargines dalis ir įrankius. Jei remonto darbus būtina atlikti serviso centre, bus pasirūpinta transporto priemonės nuvilkimu.

Problemos koordinatorius ir toliau rūpinsis Jūsų transporto priemonės remontu tol, kol ji galės tęsti kelionę.

Užbaigus remontą Jūsų bendrovė gaus sąskaitą iš Jūsų prekybos atstovo arba bus atsiskaitoma pagal sutartį.