Volvo Service Contracts

Pagerinkite kasdienybę.

Yra paprastas būdas pagerinti sunkvežimių eksploatacinę parengtį. Tuo pačiu sumažinami naudojimosi kaštai, pagerinama veiklos kontrolė ir daugiau laiko galima skirti pagrindinės veiklos pelningumui didinti. Tai vadinama „Volvo“ serviso paslaugų sutartimis – jos pagerina ir taip puikų sunkvežimį bei suteikia pridėtinės vertės jūsų verslui.

Jūsų sunkvežimis visuomet puikios būklės

Jūsų sunkvežimis visuomet puikios būklės

Jei pasirašėte serviso paslaugų sutartį, mes geriausiu būdu pasirūpinsime jūsų sunkvežimiu ir palaikysime jį geriausios būklės. Jį prižiūri sertifikuoti technikai, kurie užtikrina geriausią našumą – o visas darbas atliekamas jums tinkamu metu, siekiant kuo mažiau pertraukti darbą.

Jūsų verslas vykdomas sklandžiai

Jūsų verslas vykdomas sklandžiai

Mums patikėjus sunkvežimio priežiūrą, garantuojama eksploatacinė parengtis ir geresni veiklos rezultatai. Jūsų pristatymai vykdomi nuspėjamiau, efektyviau ir pelningiau. Tai pagerins santykius su dabartiniais klientais.

Visiška kaštų kontrolė

Visiška kaštų kontrolė – mažiau dokumentų tikrinimo

Užtikrinama ne tik pridėtinė vertė verslui – serviso paslaugų sutartys teigiamai veikia kaštus. Geriau kontroliuojate administravimo veiklą, taupote laiką ir pinigus, o tinkamai prižiūrėtas sunkvežimis naudoja mažiau degalų. Visa tai sumažina bendrąsias naudojimosi išlaidas bei prievoles – galite susitelkti ties verslo rezultatų gerinimu.

100 % eksploatacinė parengtis

Kiek norite pagerinti kasdienybę?

Atsakymas, lemiantis, kurią sutartį pasirinkti. Jos visos suteiks galimybę turėti geriau veikiantį sunkvežimį, tačiau Auksinė sutartis garantuos naudojimąsi juo be rūpesčių ir 100 % eksploatacinę parengtį.