„Volvo“ auksinė sutartis

Auksinė sutartis – papildomi privalumai verslui.

Pasirašydami „Volvo“ auksinę sutartį galėsite būti tikri dėl ilgiausios galimos eksploatacinės parengties, o įtraukus prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą, galėsite visiškai kontroliuoti kaštus. Rezultatas – galėsite visuomet naudotis sunkvežimiu be jokių rūpesčių ir visą dėmesį skirti verslo efektyvumui gerinti.

Garantuojama 100 % eksploatacinė parengtis

FH ir FM – garantuojama 100 % eksploatacinė parengtis

„Volvo FH“ ir „Volvo FM“ pristatomi užtikrinant 100 % eksploatacinės parengties pažadą – tai pasiekti įmanoma derinant pažangias sunkvežimių technologijas ir kvalifikuotų „Volvo“ technikų įgūdžius bei platų prekybos atstovų tinklą. Jei jūsų sunkvežimis sutrukdys jums vykdyti savo verslo įsipareigojimus, mes jums parūpinsime pakaitinį sunkvežimį arba jums suteiksime kompensaciją.
Skaitykite daugiau

Didžiausias prieinamumas

FE ir FL – didžiausias prieinamumas

Mūsų naujųjų sunkvežimių „Volvo FE“ ir „Volvo FL“ svarbiausios sistemos yra nuotoliniu būdu prijungtos prie „Volvo“. Taip galime nustatyti ir išspręsti nedideles problemas prieš joms tampant rimtoms. Nauda jums: didžiausios sunkvežimio naudojamumo galimybės ir galimybė efektyviau vykdyti gabenimus.
Skaitykite daugiau

Viskuo pasirūpins tik geriausi technikai

Viskuo pasirūpins tik geriausi technikai

Visi mūsų technikai yra sertifikuoti ir visapusiškai išmano naujausias technologijas, įskaitant sudėtingą elektroniką. Jie naudoja tik originalias „Volvo“ dalis, žino tikslius sunkvežimio techninius duomenis ir turi visus specialiuosius įrankius bei dalis, kurių reikia norint kruopščiai ir greitai atlikti darbą.

Priežiūros paslaugos reikiamu metu

Servisą atliekame visuomet reikiamu metu

Atliekame individualų sunkvežimio servisą ir taikome prevencinės techninės priežiūros planą, kuriame nurodytos sutartos datos. Paskambiname jums dėl serviso ir atliekame visus reikiamus darbus, užtikrindami sunkvežimio eksploatacinę parengtį ir funkcionalumą. Įprastai dirbame jums nedirbant, kad nenutrūktų jūsų darbai – prireikus sutvarkyti ką nors netikėto, viską atliksime punktualiai.

Viskas įskaičiuota

Atsipalaiduokite – viskas įskaičiuota

Pasirašius „Volvo“ auksinę sutartį, visu sutarties galiojimo laikotarpiu atliekami visi techninės priežiūros ir remonto darbai. Nebus jokių netikėtų išlaidų ir nereikės jaudintis dėl nuostolingų prastovų ir brangių gedimų.

Pagerinta kasdienybė

Pagerinta kasdienybė ir verslo rezultatai

Taip paprasta naudotis sunkvežimiu, pasirašius „Volvo“ auksinę sutartį. Neteks skirti laiko serviso problemoms spręsti ir tiksliai žinosite mėnesines išlaidas. Taip pagerės kasdienis našumas ir sumažės bendrosios naudojimosi išlaidos. Dar vienas privalumas – jūsų sunkvežimio likutinė vertė taip pat žymiai didesnė.

Ar norite gauti patarimų, kuri serviso sutartis jums tinka geriausiai? Susisiekite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu.