„Volvo FE“ jėgos agregatai

Galia ir našumas, esant poreikiui.

Lankstumas, galia, greitas atsakas – ir aplinkos tausojimas. „Volvo FE“ jėgos agregatai užtikrina charakteristikas, dėl kurių sunkvežimis yra profesionali miesto ir regioninės distribucijos priemonė.

Panaudojus naujausią mašinų technologiją, „Volvo FE“ yra puiki ilgalaikė investicija – ji užtikrina ilgiausią eksploatacijos trukmę ir našumą jūsų verslui.
 


„Volvo D8K“
– viskas, ko galite norėti iš „Volvo“ variklio.
„Volvo D8K“ variklis yra visiškai naujas 6 cilindrų, 8 litrų, 250, 280 ir 320 AG galios variklis. Dėl savo optimalaus pritaikomumo ir geriausio našumo jis puikiai suderinamas su „Volvo FE“.

D8K sukūrė ir pagamino „Volvo“, todėl jis išvysto geriausią galią ir sukimo momentą, taip pat turi papildomo išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemą, kuri lengvai įveikia griežčiausius emisijų standartus. Be to, variklio atsakas perduodamas šviesos greičiu, pvz., intensyviame miesto eisme.

Skaitykite daugiau apie „Volvo“ dyzelinius variklius
Pavarų dėžės
Mechaninės pavarų dėžės yra valdomos naudojant vairo stiprintuvą. Trumpą pavarų svirtį galima rasti ant variklio tunelio (sunkvežimiuose tiek su mechaninėmis, tiek su automatinėmis pavarų dėžėmis). Automatinė pavarų dėžė yra valdoma mygtukais. Visos pavarų dėžės gali būti komplektuojamos su galios nuėmimo įtaisu.

Galinės ašys
„Volvo FE“ sunkvežimiui siūlomi keturi skirtingi galinių ašių variantai. Didžiausia ašies apkrova gali būti 13–23 tonų. Visos ašys standartiškai turi diferencialinį užraktą.

Skaitykite daugiau apie jėgos agregatų specifikacijas


„I-Shift“ pavarų dėžė

„I-Shift“. Galiausiai ji jau čia.

Vairavimo su „I-Shift“ patirtis dažnai yra apibūdinama kaip nereikalaujanti pastangų. Nereikia galvoti apie sankabos pedalą, todėl galite patogiai ir saugiai įsitaisyti sėdynėje ir dėmesį skirti tik dviem pedalams. Dėl integruotųjų intelektualiųjų funkcijų „I-Shift“ visada greitai ir automatiškai parenka tinkamą pavarą. Be to, jos programinė įranga pavaras perjungia taip sumaniai, kad net ir geriausiems vairuotojams sunku su ja lygintis.

Tačiau ir jūs patys galite kontroliuoti pavarų perjungimo sistemos veikimą. Pavaras galite perjungti rankiniu būdu ant pavarų svirties įtaisytais mygtukais.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FE“ skirtą „I-Shift“.


„Euro 6“

„Euro 6“.

„Volvo Trucks“ darbuotojams „Euro 6“ yra tik vienas žingsnis ilgame kelyje. Mažindami degalų sąnaudas, dar labiau sumažiname emisijas – taip pat naudos gausite iš sumažėjusių kaštų.


„Volvo Trucks“ serviso intervalai

Serviso intervalai ir techninės priežiūros reikalavimai išlieka nepakitę.

Nepaisant to, kad įvedus „Euro 6“ standartą taikomi griežtesni reikalavimai varikliams ir priežiūrą atliekančiam personalui, „Volvo FE“ savininkai neturi jaudintis dėl sunkvežimių serviso intervalų arba papildomų techninės priežiūros reikalavimų. Šie reikalavimai nesikeis.


„Volvo FE“ pavarų dėžė

Lankstumas yra mūsų mantra.

„Volvo FE“ sunkvežimius galima rinktis tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėžėmis, todėl pasirinkti nustatymai galės atitikti vairavimo sąlygas.

Mechaninė pavarų dėžė gali būti šešių arba devynių pavarų, atitinkamai vairuoti mieste ir našiai vairuoti su įtaisais.

Automatinė pavarų dėžė yra labai praktiška, jei dažnai tenka sustoti ir vėl pajudėti. Ji ypač puikiai dera su „Volvo FE“ varikliu D8K.

Skaitykite daugiau apie universalumą ir degalų ekonomiją