Tiksliai tai, ko jums reikia

Suprantame, su kokiais įvairiais transporto iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar reikėtų sukurti sprendimą dėl šiukšlių tvarkymo, nesudėtingų statybų darbų ar naftos produktų gabenimo, esame įsipareigoję visuomet būti šalia.

Tik šiek tiek perdėtume pasakę, kad naujojo „Volvo FE“ konfigūracijų yra beveik tiek, kiek yra įvairių darbų. Dėl to mūsų pasiūlymo pagrindą sudaro universalios antstatų ir važiuoklių pasirinkimo galimybės.

Naudojant tinkamą važiuoklę, bet koks gabenimo darbas atliekamas efektyviau.
„Volvo FE“ rezervuaras
Su jumis kiekviename žingsnyje

Mes nesiilsime, kol neišpildome jūsų komercinių ir transporto reikalavimų: nuo pirmojo pokalbio iki kontakto su antstatų gamintojais bei jūsų poreikius tenkinančio optimalaus antstato parinkimo ir šio proceso valdymo iki pasirūpinimo galutiniu pristatymu. Pasirinkus „Volvo“, ši kelionė tampa žymiai paprastesne – visa tai dėl mūsų bendradarbiavimo su antstatų gamintojais galimybių. Mes galime jiems pateikti išsamius CAD brėžinius, kurie padės darbą atlikti efektyviau, ir galiausiai pateikti kokybišką, individualiai sukurtą sprendimą – jūsų naująjį sunkvežimį.

Pasižymėdamas savo išskirtiniu antstatų kūrimo potencialu ir universalumu, šis sunkvežimis yra daugiau nei pasiruošęs veikti.

Užmegzti ryšiai su antstatų gamintojais leidžia mums projektuoti ir gaminti važiuoklę tiksliai pagal jūsų techninius duomenis.
„Volvo FE“ važiuoklė

Tvirtas ir universalus

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, rasite daug priežasčių, kodėl „Volvo Trucks“ ir naujasis sunkvežimis „Volvo FE“ gali būti tokie universalūs. Tvirta ir standi važiuoklės bei lygaus rėmo konstrukcija leidžia lengviau montuoti antstatą. Galiausiai tai užtikrina sprendimo, atitinkančio didžiausius veiklos poreikius, dizainą ir struktūrą.

4
Universalumas