Naujasis „Volvo FH“

Rodyti kelią kitiems

Mes, „Volvo Trucks“, pripažįstame, kad „Volvo“ yra aplinkos problemų dalis. Bet mes taip pat tikime, kad „Volvo“ yra sprendimo dalis. Nuo praeito amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžios aplinkosauga tapo viena iš trijų pagrindinių mūsų vertybių. Kai įsigyjate „Volvo FH“, jūs, kaip ir mes, siekiate tvarumo visą sunkvežimio naudojimo trukmę – pradedant surinkimu ir baigiant dalių perdirbimu.Faktai ir skaičiai

1 000 000 km,
31 l/100 km, sert. degalai
„Euro 5“
Sert. degalai B0

Ardymo vadovas Taip
Plastiko ir gumos ženklinimas Taip
Medžiagos Geležis (kaltinė) 192 kg, 70 % perdirbtos medžiagos
Gamyba:
- Energija (MWh)
- Vanduo (m3)
- Pav. atliekos (kg)

76
179
213
Naudojimo trukmės šiltnamio efektas (CO2ekv.) 957
Naudojimo trukmės vertinimas Taip
ISO 14001 sertifikavimas (gamyba, kūrimo tech.) Taip
Pagaminta CO2 neutralioje gamykloje

Pagaminta CO2 neutralioje gamykloje

Jūsų naujasis „Volvo FH“ buvo sukurtas beveik nedarant poveikio aplinkai anglies dioksido emisijomis. Kaip mes galime tai sakyti? Prieš penkerius metus „Volvo Trucks“ buvo pirmasis pasaulyje sunkvežimių gamintojas, pristatęs CO2 neutralią gamyklą. Šiandien kelios mūsų gamyklos yra CO2 neutralios. Taip pat visos mūsų gamyklos siekia naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, t. y. saulę, vėją, vandenį ir biomasę, o ne seną iškastinį kurą. Apskritai, „Volvo Trucks“ užtikrina, kad jūsų sunkvežimio gimimas būtų kuo ekologiškesnis.

Svarbiausia yra sąmoningas vairavimas

Svarbiausia yra sąmoningas vairavimas

Kalbant apie emisijų mažinimą, maždaug 90 procentų dyzelinio sunkvežimio daromo poveikio aplinkai padaroma jo naudojimo metu. Tokia yra šalta nepaneigiama tiesa. Geroji naujiena yra ta, kad „Volvo Trucks“ gali pasiūlyti daug pagalbos šiam poveikiui sumažinti. Kadangi didesnė dalis yra susijusi su degalų taupymu, tai taip pat naudinga piniginiu atžvilgiu. Kreipkitės į savo vietinį prekybos atstovą dėl išsamesnės informacijos, kaip naudoti naująjį „Volvo FH“ veiksmingiau degalų sąnaudų atžvilgiu.

90 % jūsų naujojo „Volvo FH“ galima perdirbti

„Volvo Trucks“ išrieda

90 procentų jūsų naujojo „Volvo FH“ galima perdirbti. Tai įmanoma todėl, kad „Volvo Trucks“ pažymi dalis, tad galima patogiai identifikuoti ir išardyti. Norėdami užtikrinti, kad naująjį „Volvo FH“ sunkvežimį būtų galima perdirbti ir pakartotinai naudoti, „Volvo Trucks“ atnaujina naudotas dalis, pateikia ardymo instrukcijas, veikia išardymo centrai.Apskaičiuokite savo pėdsaką aplinkoje

Apskaičiuokite savo pėdsaką aplinkoje

„Volvo Trucks“ internetinėje programoje „Footprint Calculator“ yra daugybė informacijos apie veiksnius, turinčius poveikio aplinkai per jūsų naujojo „Volvo FH“ visą naudojimo ciklą. Taip pat galite sužinoti, kokį poveikį aplinkai turi jūsų konkretus sunkvežimis arba parkas, ir galite palyginti savo rezultatus su kitų sunkvežimių.