Degalų problemos sprendimo būdas naujajam „Volvo FH“

Degalų problemos sprendimas. Sutaupoma iki 11% degalų.

Degalų sąnaudas ir emisiją sumažinti turi būti lengva. Štai kodėl pristatome du paketus, kuriuose apjungti patys efektyviausi degalų sąnaudų mažinimo sprendimai. Į vieną iš jų įtrauktos sunkvežimio funkcijos. Į kitą – paslaugos. Jei įdiegsite juos abu, degalų sąnaudas galėsite sumažinti iki 11 proc. Štai kaip tą pasiekti.
„Long Haul Fuel“ sunkvežimio funkcijų paketas

„Long Haul Fuel“ sunkvežimio funkcijų paketas
„I-See“, įskaitant „I-Cruise“
Tuščiąja eiga veikiančio variklio išjungimas
24 V, 150 A kintamosios srovės generatorius
Atjungiamas 2 cilindrų 900 l/min oro kompresorius

 

„Long Haul Fuel“ paslaugų paketas

„Long Haul Fuel“ paslaugų paketas
„Fuel Advice“
„Dynafleet Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka)
Vairuotojų mokymas: Ekonomiškas vairavimas
„I-See“. Toliaregis antrasis pilotas.
„I-See“ įsimena kelius, kuriais važiavote. Kai važiuojate tuo pačiu maršrutu, ji pavaras ir greitį parenka taip, kad būtų kuo geriau išnaudota sunkvežimio inercijos jėga, todėl sutaupoma nemažai degalų. Sužinokite daugiau apie „I-See“

Tuščiąja eiga veikiančio variklio išjungimas. Jei sustojote – taupykite degalus.
Išmanioji funkcija tuščiąja eiga variklį automatiškai išjungia po dviejų su puse minutės ir šitaip padeda sutaupyti degalų.

24 V 150 A kintamosios galios generatorius. Daugiau galios su mažiau degalų.
Generatorius energiją naudoja labai taupiai, todėl mažiau degalų sunaudojama akumuliatorių baterijoms įkrauti. Jis itin praverčia ten, kur reikia daug elektros energijos, pavyzdžiui, kai kabinoje tenka nakvoti.

Atjungiamas oro kompresorius. Tiek slėgio, kiek jo reikia.
Kai oro kompresoriaus nereikia, jis automatiškai atjungiamas, todėl sumažėja degalų sąnaudos.
„Fuel Advice“
Jūs turite galimybę bendrauti su mūsų degalų sąnaudų mažinimo ir jų valdymo ekspertais. Kiekvieną mėnesį jie jums siunčia išplėstines degalų sąnaudų ataskaitas su konkrečiai jums skirtais patarimais. Jei norite gauti daugiau patarimų, kreipkitės į specialią pagalbos tarnybą arba prisijunkite prie tinklalapio, kur rasite praktiškų patarimų ir naujų idėjų. Sužinokite daugiau apie „Fuel Advice”

„Dynafleet Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka)
Su „Volvo“ parko valdymo sistema degalų sąnaudas galite stebėti būdamas savo biure internetu, realiu laiku. Remdamiesi degalų sąnaudų, vairavimo stiliaus ir poveikio aplinkai ataskaitomis, analizuokite tendencijas ir nustatykite tobulintinas sritis.

Vairuotojų mokymas: Ekonomiškas vairavimas
Kvalifikuoti vairuotojai daro didžiulę įtaką degalų naudojimo efektyvumui. Šio mokymo kurso metu didžiausias dėmesys skiriamas sumaniam vairavimui ir degalų taupymui.„Dynafleet“ programos piktograma

Programėlė „Dynafleet“

Norite sužinoti, kaip sekėsi taupyti degalus per paskutinį reisą? Tereikia tik „Dynafleet“ ir išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio. Tiesiog atsisiųskite programėlę ir turėsite puikų įrankį įgūdžiams tobulinti. Taip pat galėsite mesti iššūkį savo kolegoms.

Parsisiųskite programą „Dynafleet“ iš „Appstore“
Parsisiųskite programą „Dynafleet“ iš „Google Play“