„Tai tarsi visur kartu su tavimi keliaujantis technikas“

Naujojo „Volvo FH“ eksploatacinės parengties laikas gali būti kaip niekad ilgas. Sunkvežimyje įrengta technologija suteikia serviso centrui galimybę patikrinti svarbiausias sunkvežimio dalis jam esant kelyje. Tai reiškia, kad galima geriau planuoti techninę priežiūrą ir ją atlikti tada, kai jos iš tiesų reikia.

Ši pasaulinė naujiena yra įmanoma dėl „Volvo FH“ įrengto „Telematics Gateway“ komunikacijos modulio, kuris yra naudingas ir sunkvežimiui, ir vairuotojui, ir vežėjui. Kad techninės priežiūros planas atitiktų tikruosius poreikius, ataskaita per šį modulį siunčiama į serviso centrą. Taip technikas sužino svarbiausių detalių – stabdžių trinkelių, sankabos, akumuliatorių baterijų ir oro džiovintuvo – tikrąją būklę.

„Jeigu šios dalys yra geresnės būklės, negu tikimasi, serviso centras gali pakeisti techninės priežiūros planą, taigi sunkvežimio priežiūra bus atliekama tada, kai jos tikrai reikės,“ – sako „Volvo Trucks“ paslaugų vadovas Christianas Gustavssonas.
 


Auksinė „Volvo“ sutartis

Auksinis servisas

Turėdami naująją Auksinę „Volvo“ serviso sutartį, klientai galės pamiršti apie techninės priežiūros planą ir leisti viskuo rūpintis serviso centrui. Technikas stebi sunkvežimio ridą, detalių dėvėjimąsi ir atitinkamai koreguoja techninės priežiūros planą, o kai tikrai ateina metas atlikti techninę priežiūrą, jis jums paskambina.

„Kadangi bus galima patikrinti detalių dėvėjimąsi nuotoliniu būdu, nereikės per dažnai lankytis serviso centre, o kita vertus, niekada nevėluosite atlikti techninę priežiūrą,“ – sako Christianas Gustavssonas.


Unikali techninė priežiūra kiekvienam sunkvežimiui

Kadangi yra tiek daug sunkvežimio dalių, kuriomis reikia rūpintis, rėmimasis tikrais duomenimis labai pailgins eksploatacinės parengties trukmę ir padidins vežėjo pelningumą. „Vežėjas efektyviau panaudos sunkvežimį ir pasieks daugiau tonkilometrių,“ – sako Christianas Gustavssonas.

O jei sunkvežimis sugestų, pasinaudojus sunkvežimyje įrengtu ryšio moduliu ir „VAS On Call“ mygtuku, „Volvo“ galės išsiųsti reikiamus techninius išteklius, kad galėtumėte tęsti kelionę. „Neverta neigti – gedimų kelyje visiškai išvengti neįmanoma. Tačiau ką mes galime padaryti – tai padėti lengviau gauti pagalbą sunkvežimiui sugedus,” – sako Christianas Gustavssonas.

Norėdami gauti pagalbą, paspauskite mygtuką

Kai vairuotojas paspaudžia mygtuką, automatiškai paskambinama į skambučių centrą ir persiunčiami duomenys (nurodytose šalyse). Operatorius gali matyti sunkvežimio buvimo vietą ir jo diagnostinius klaidų kodus. Vairuotojui tereikia paaiškinti, kas atsitiko.

„Todėl mes iš karto galime tiksliau įvertinti susidariusią situaciją ir pasiūlyti reikiamą pagalbą sunkvežimiui, o vairuotojas gali nusiraminti žinodamas, kad pagalba jau pakeliui,” – užbaigdamas priduria Christianas Gustavssonas. „Tai tarsi visur kartu su tavimi keliaujantis technikas.“

10
Eksploatacinė parengtis