„Volvo FL“ važiuoklė

Pritaikyta naudoti miesto gatvėse.

„Volvo FL“ važiuoklė buvo suprojektuota tik vienam tikslui: universalumui užtikrinti. Įveikusi miesto distribucinių užduočių sunkumus ir poreikius, gabenant sunkius krovinius, manevruojant ankštose gatvelėse ir ilgai dirbant, ji kaskart kelia kartelę. Ir ypač, jei norite dar daugiau.

Apytikriai važiuoklių aukščiai

  • „Low“: 810–830 mm
  • „Medium“: 860 mm
  • „High“: 950 mm
  • Labai aukšta: 960 mm
Ratų bazės
  • 3,250–6,800 mm

Peržiūrėkite išsamias važiuoklės specifikacijas


Specialiai pritaikyta „Volvo FL“ važiuoklė

Atitinka individualius poreikius arba standartą.

„Volvo FL“ važiuoklę galima užsakyti su standartiniu išdėstymu arba pritaikytą pagal jūsų konkrečius poreikius. „Volvo“ antstatų montuotojų instrukcijos (VBI) leido sutrumpinti antstatų montuotojų darbo laiką, kad kuo greičiau galėtumėte gauti puikų sunkvežimį su puikiu antstatu, pritaikytą jūsų konkrečiai veiklai.


„Volvo FL“ važiuoklė, vaizdas iš viršaus

Paprasto montavimo galimybė.

Kad antstatų montuotojas galėtų lengviau atlikti darbą, važiuoklę galima pristatyti su antstato tvirtinimo gembėmis, sumontuotomis ant rėmo. Siekiant patenkinti bet kokius reikalavimus bei užtikrinti bet kokio antstato montavimo galimybę, galima apibrėžti derinius.

Skaitykite daugiau apie važiuoklės universalumą


Techninės priežiūros piktograma

Priežiūros nereikalingos priekinės ašys.

Atsižvelgiant į apkrovos reikalavimus, galima rinktis iš trijų skirtingų, priežiūros nereikalingų priekinių ašių. Sunkvežimių su D5K varikliu didžiausia apkrova yra 4,5 tonos, tuo tarpu sunkvežimių su D8K varikliu apkrova siekia 4,5–7,1 tonos.


„Volvo FL“ vaizdas iš šono

Pakabos pasirinkimas.

Atsižvelgiant į ašies apkrovą, galima rinktis iš skirtingų pakabų, skirtų priekinei ir galinei ašims: pneumatinę ar lingių pakabą arba jų derinį.


„Volvo FL“ ratų dydžiai

Ratų dydžiai.

„Volvo FL“ galima rinktis iš trijų skirtingų ratų dydžių. Mažam, optimizuotam 12 tonų modeliui su 4 cilindrų varikliu galima montuoti 17,5 col. ratus, tuo tarpu sunkesniems sunkvežimiams su 6 cilindrų varikliais galima rinktis 19,5 ar 22,5 col. ratus.


Greitas ir saugus stabdymas

Greitas ir saugus stabdymas.

The Volvo FL has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear. EBS (elektronikos valdomoje stabdžių sistemoje) įdiegta diskinių stabdžių antiblokavimo sistema, kuri greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir mažiau sudėvi stabdžius. Sistema turi stabdžių su antiblokavimo sistema (ABS), diferencialinio užrakto ir stabdžių derinimo funkcijas.


Elektroniškai valdoma pakaba

Paprastas, greitas pakrovimas.

Galima naudoti elektroniškai valdomą pakabą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos lygiavimą, taip pat rasti pakrovimo platformai reikiamą lygį.