„Volvo FL“ važiuoklė

Važiuoklė puikiai pritaikyta jūsų poreikiams

Naujojo „Volvo FL“ važiuoklė buvo suprojektuota tik vienam tikslui: universalumui užtikrinti. Dabar jis yra dar universalesnis, nei anksčiau. 10–18 tonų, 4x2 arba 4x4, daugybė specifikacijų, jis pritaikytas miesto aplinkai, nepriklausomai nuo užduoties.

Apytikriai važiuoklių aukščiai

  • „Low“: 810–830 mm
  • „Medium“: 860 mm
  • „High“: 950 mm
  • Labai aukšta: 960 mm
  • Itin aukšta: 1 175 mm
Ratų bazės
  • 3,250–6,800 mm

Peržiūrėkite išsamias važiuoklės specifikacijas

 

„Volvo FL

Nuo 10 tonų ir daugiau

„Volvo FL" važiuoklės pasiūla išplėsta, pridėti lengvieji variantai, kurių bendrasis svoris 10 ir 12 tonų. Tai reiškia, kad galima rinktis iš įvairių modelių kombinacijų nuo 10 iki 18 tonų.

Peržiūrėkite išsamias važiuoklių specifikacijas

Volvo FL 4x4

Su keturių ratų pavara

Ar dėl darbo tenka išvykti iš puikių miesto gatvių? Rinkitės visiškai naują „Volvo FL“ 4x4. Su trauka ir prošvaisa, reikalinga lengvai įveikti nelygų kelią. Idealus tarnybinis sunkvežimis arba specialios paskirties transporto priemonė komunalinėms paslaugoms.

Sužinokite daugiau apie „Volvo FL“ 4x4Specialiai pritaikyta „Volvo FL“ važiuoklė

Atitinka individualius poreikius arba standartą.

„Volvo FL“ važiuoklę galima užsakyti su standartiniu išdėstymu arba pritaikytą pagal jūsų konkrečius poreikius. „Volvo“ antstatų montuotojų instrukcijos (VBI) leido sutrumpinti antstatų montuotojų darbo laiką, kad kuo greičiau galėtumėte gauti puikų sunkvežimį su puikiu antstatu, pritaikytą jūsų konkrečiai veiklai.


„Volvo FL“ važiuoklė, vaizdas iš viršaus

Paprasto montavimo galimybė.

Kad antstatų montuotojas galėtų lengviau atlikti darbą, važiuoklę galima pristatyti su antstato tvirtinimo gembėmis, sumontuotomis ant rėmo. Siekiant patenkinti bet kokius reikalavimus bei užtikrinti bet kokio antstato montavimo galimybę, galima apibrėžti derinius.

Skaitykite daugiau apie važiuoklės universalumą


Techninės priežiūros piktograma

Priežiūros nereikalingos priekinės ašys.

Atsižvelgiant į apkrovos reikalavimus, kai apkrovos nuo 4,0 iki 7,1 tonos, galima rinktis iš techninės priežiūros nereikalaujančių priekinių ašių.   „Volvo FL“ varomosios priekinės ašies su keturių ratų pavara apkrova 5,6 tonos. 


„Volvo FL“ vaizdas iš šono

Pakabos pasirinkimas.

Atsižvelgiant į ašies apkrovą, galima rinktis iš skirtingų pakabų, skirtų priekinei ir galinei ašims: pneumatinę ar lingių pakabą arba jų derinį.


„Volvo FL“ ratų dydžiai

Ratų dydžiai.

„Volvo FL“ galima rinktis iš trijų skirtingų ratų dydžių. Mažesni sunkvežimiai su D5K varikliu būna su 17,5 col. ir 19,5 col. ratais, o 6 cilindrų D8K siūlomi derinant su 19,5 col. arba 22,5 col. ratais, skirtais sunkesniems sunkvežimiams.


„Volvo FL“ šlavimo mašina

Gatvių šlavimui pasiruošta.

Jūsų „Volvo FL“ važiuoklė gali būti parengiama gamykloje kelio šlavimo darbams. Mes pašaliname iš kelio visą prie važiuoklės pritvirtintą įrangą (į kabinos galą važiuoklės rėmo viduje), padarydami vietos antstatui, kurio jums reikia.

Peržiūrėkite išsamias specifikacijas


Greitas ir saugus stabdymas

Greitas ir saugus stabdymas.

The Volvo FL has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear. EBS (elektronikos valdomoje stabdžių sistemoje) įdiegta diskinių stabdžių antiblokavimo sistema, kuri greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir mažiau sudėvi stabdžius. Sistema turi stabdžių su antiblokavimo sistema (ABS), diferencialinio užrakto ir stabdžių derinimo funkcijas.


Elektroniškai valdoma pakaba

Paprastas, greitas pakrovimas.

Galima naudoti elektroniškai valdomą pakabą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos lygiavimą, taip pat rasti pakrovimo platformai reikiamą lygį.