Paverskite laiką savo sąjungininku

Dėl variklio charakteristikų, idealiai tinkančių važiuojant miesto centre arba priemiestyje, ir naujų D5 bei D8 variklių, naujasis „Volvo FL“ vairuotojams leis laikytis grafiko ir greitai bei efektyviai vykdyti krovinių gabenimą.

„Volvo FL“ turi naują „Volvo“ suprojektuotą ir pagamintą variklį. Šie varikliai pagrįsti tokia pačia koncepcija ir konstrukcijos filosofija, kaip ir mūsų didesnių sunkvežimių varikliai. Juos galima apibūdinti platesne, geresne sukimo momento kreive, jie greičiau išvysto galią net ir esant nedideliems sūkiams. Kalbant vairavimo terminais, taip išgaunamas greitesnis atsakas, išvystomas didesnis vidutinis greitis bei užtikrinamas geresnis valdomumas, kuris leidžia vairuotojams efektyviau manevruoti miesto aplinkoje.

Naujas 4 cilindrų, 12 tonų „Volvo FL“ užtikrina 500 kg didesnį krovumą, todėl pagerėja veiklos našumas.
500 kg padidėjęs krovumas

500 kg padidėjęs krovumas

Reaguodami į pastabas iš rinkų, pristatėme 4 cilindrų variklį, skirtą 12 tonų „Volvo FL“. Jame yra galingiausias šio sektoriaus variklis (D5 su 240 AG), optimizuota „I-Sync“ transmisija, jis sveria 500 kg mažiau nei panaši 6 cilindrų transporto priemonė. Šis naujasis modelis distribucinių gabenimų veiklą mieste vykdantiems klientams suteikia nuostabią galimybę mėgautis tikruoju efektyviu ir kompaktišku „Volvo“.

Dėl platesnės, geresnės sukimo momento kreivės ir greitesnio galios išvystymo užtikrinamas greitesnis atsakas ir geriausios valdymo ypatybės.

Visiškai nauja „Volvo“ sukurtų variklių programa apima stipriausius segmento variklius – D5 su 240 AG.
„Volvo“ D5 variklis

„Euro 6“ rezultatai be jokių trūkumų

Naujasis „Volvo FL“ visiškai atitinka „Euro 6“ reikalavimus – tačiau degalų sąnaudos nepadidėja, palyginti su „Euro 5“, bei sumažėja serviso intervalų reikalavimai.

Naujasis „Volvo FL“ gali būti komplektuojamas su optimizuota „I-Sync“ pavarų dėže.
„I-Sync“ pavarų dėžė
5
Našumas