Paverskite laiką savo sąjungininku

Dėl variklio charakteristikų, idealiai tinkančių važiuojant miesto centre arba priemiestyje, ir naujų D5 bei D8 variklių, naujasis „Volvo FL“ vairuotojams leis laikytis grafiko ir greitai bei efektyviai vykdyti krovinių gabenimą.

„Volvo FL“ turi naują „Volvo“ suprojektuotą ir pagamintą variklį. Šie varikliai pagrįsti tokia pačia koncepcija ir konstrukcijos filosofija, kaip ir mūsų didesnių sunkvežimių varikliai. Juos galima apibūdinti platesne, geresne sukimo momento kreive, jie greičiau išvysto galią net ir esant nedideliems sūkiams. Kalbant vairavimo terminais, taip išgaunamas greitesnis atsakas, išvystomas didesnis vidutinis greitis bei užtikrinamas geresnis valdomumas, kuris leidžia vairuotojams efektyviau manevruoti miesto aplinkoje.

4 cilindrų „Volvo FL“ užtikrina 200–500 kg didesnį krovumą, todėl pagerėja veiklos našumas.
Lengvas „Volvo FL“

Optimalus svoris ir našumas

10, 12, 14 ir 16 tonų „Volvo FL“ versijoms priderintas 4 cilindrų D5K variklis.  Su juo sunkvežimis sveria 200–500 kg mažiau nei su panašiu 6 cilindrų varikliu.  Tačiau D5K vis dar stipriausias savo klasėje, sukuriantis iki 240 AG. Sujungtas su optimizuota „I-Sync“ transmisija, važiavimas tampa nepakartojamas, o kuro sunaudojama nedaug. 

Dėl platesnės, geresnės sukimo momento kreivės ir greitesnio galios išvystymo užtikrinamas greitesnis atsakas ir geriausios valdymo ypatybės.

Visiškai nauja „Volvo“ sukurtų variklių programa apima stipriausius segmento variklius – D5 su 240 AG.
„Volvo“ D5 variklis

„Euro 6“ rezultatai be jokių trūkumų

Naujasis „Volvo FL“ visiškai atitinka „Euro 6“ reikalavimus – tačiau degalų sąnaudos nepadidėja, palyginti su „Euro 5“, bei sumažėja serviso intervalų reikalavimai.

Naujasis „Volvo FL“ gali būti komplektuojamas su optimizuota „I-Sync“ pavarų dėže.
„I-Sync“ pavarų dėžė
5
Našumas