Tiksliai tai, ko jums reikia.

Suprantame, su kokiais įvairiais transporto iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar reikėtų tiekti prekes į parduotuves ir restoranus ar sukurti sprendimą dėl šiukšlių tvarkymo, nesudėtingų statybų darbų ar naftos produktų gabenimo, esame įsipareigoję visuomet būti šalia.

Tik šiek tiek perdėtume pasakę, kad naujojo „Volvo FL“ konfigūracijų yra beveik tiek, kiek yra įvairių darbų. Dėl to mūsų pasiūlymo pagrindą sudaro universalios antstatų ir važiuoklių pasirinkimo galimybės.

Naudojant tinkamą važiuoklę, bet koks gabenimo darbas atliekamas efektyviau.
 Su tinkama važiuokle

Su jumis kiekviename žingsnyje

Mes nesiilsime, kol neišpildome jūsų komercinių ir transporto reikalavimų: nuo pirmojo pokalbio iki kontakto su antstatų gamintojais bei jūsų poreikius tenkinančio optimalaus antstato parinkimo ir šio proceso valdymo iki pasirūpinimo galutiniu pristatymu. Pasirinkus „Volvo“, ši kelionė tampa žymiai paprastesne – visa tai dėl mūsų bendradarbiavimo su antstatų gamintojais galimybių. Mes galime jiems pateikti išsamius CAD brėžinius, kurie padės darbą atlikti efektyviau, ir galiausiai pateikti kokybišką, individualiai sukurtą sprendimą – jūsų naująjį sunkvežimį.

Pasižymėdamas savo išskirtiniu antstatų kūrimo potencialu ir universalumu, šis sunkvežimis yra daugiau nei pasiruošęs veikti.

Užmegzti ryšiai su antstatų gamintojais leidžia mums projektuoti ir gaminti važiuoklę tiksliai pagal jūsų techninius duomenis.
Tvirtas ir universalus

Tvirtas ir universalus

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, rasite daug priežasčių, kodėl „Volvo Trucks“ ir naujasis sunkvežimis „Volvo FL“ gali būti toks universalus. Tvirta ir standi važiuoklės bei lygaus rėmo konstrukcija leidžia lengviau montuoti antstatą. Be to, „Volvo FL“ 12 tonų versija ir jo 500 kg papildoma keliamoji galia užtikrina naujus veiklos našumo standartus.

4
Universalumas