...visu kitu pasirūpinsime mes

Suprantame, kad visų pirma jums rūpi verslo reikalai ir tik vėliau – sunkvežimiai. Štai kodėl esame įsipareigoję pasiūlyti visą paslaugų, leisiančių visiškai mėgautis patikimomis ir efektyviomis transporto operacijomis bei naujuoju „Volvo FL“, asortimentą.

Bendradarbiaujant su „Volvo Trucks“, jūsų verslas turi galimybę visą parą ir visus metus naudotis svarbiausiomis paslaugomis.
24

Jūsų vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas yra smalsus. Jis nori sužinoti apie jūsų verslą. Jam reikia suprasti, ką jūs gabenate arba surenkate, kada tai atliekate ir kas rodo, kad jums sekasi. Toks kruopštumas – vien dėl jūsų komercinės sėkmės.

Jūsų sunkvežimis yra mūsų verslas

Tapkite mūsų partneriu ir galėsite naudotis esminėmis paslaugomis bei prekybos atstovų tinklu, kuris padės plėtoti verslą. Mes rūpinamės jūsų sunkvežimiu, todėl jums neteks juo rūpintis, to imdamiesi galime pasiūlyti naudojimosi patirtį, kai streso mažiau, o pelno daugiau. Gana paprastai mėgausitės „Volvo FL" be jokių trukdžių. 

Žinant, kad turite patyrusį ir įsipareigojusį transporto partnerį, sunkvežimiu naudotis yra vienas malonumas.

Pasiūlymo nauda

Kaip mes tai įgyvendiname? Remiantis jūsų komerciniais ir veiklos reikalavimais, į visumą galima sudėti visą sprendimą, įskaitant serviso sutartis, degalų efektyvumo paketus, vairuotojų mokymą, parko valdymą, taip pat finansavimo ir draudimo sutartis. Viskas, ko jums reikia, tai verslo našumas, tiesiogiai susijęs su jūsų sunkvežimiu.

1
Partnerystė