Naujasis „Volvo FL“.
Mažas yra naujas didelis.

Kompaktiškas, lengvai vairuojamas, o dabar ir 12 tonų modelis su geriausiu naujuoju 4 cilindrų varikliu. Siekiant efektyviai išvežioti krovinius miesto centre, sunku sugalvoti sunkvežimį, kuris pralenktų naująjį „Volvo FL“.


Naujasis „Volvo FL“Kodėl naujasis „Volvo FL“ yra idealus distribucinių gabenimų sprendimas jums, vykdantiem individualią veiklą ar turintiems nedidelę įmonę? Kokie pirmieji įspūdžiai? Pastebėsite, kad jis turi visiškai naują priekio išvaizdą, paremtą „Volvo“ paveldu – jis puikiai atrodo, o ši „Volvo“ klasikinio įvaizdžio kokybė formuoja palankų įvaizdį apie jus ir jūsų verslą.

Mažesnis svoris, geresni rezultatai

Peržiūrėkite techninius duomenis ir rasite didesnį variklių pasirinkimą, taip pat tai, kad naujasis 12 tonų modelis yra 500 kg lengvesnis, palyginti su 6 cilindrų sunkvežimiu. Dabar 12–18 tonų svorio intervalas užpildytas, o krovumas ir darbo lankstumas pasiekia naujas aukštumas.

Naujai suprojektuota sėdynė pagerina saugumą.
„Volvo FL“ vairuotojo sėdynė

Saugi zona

Naujojo „Volvo FL“ interjeras yra viena saugiausių vietų sunkvežimyje. Kaip ir pripažinta saugi „Volvo“ kabina, naujos sėdynės labiau nei bet kada užtikrina vairuotojų saugumą. Dabar darbo diena bus geresnė, o pamaina našesnė dėl geriausios kabinos ergonomikos ir sumanaus vidaus dizaino.

Naujas priekio dizainas, įskaitant LED dieninius žibintus.
LED specialūs dienos žibintai

Judėjimo efektyvumas

Be didesnio variklių pasirinkimo, 12 tonų „Volvo FL” sunkvežimį galima užsisakyti su mechanine arba automatinėmis pavarų dėžėmis „I-Sync“ arba „Allison“. Žinoma, sunkvežimis atitinka „Euro 6“ reikalavimus, tačiau degalų sąnaudos nepadidėja, o techninės priežiūros intervalas netampa dažnesnis. Vairuojant naująjį mažą, tačiau labai ambicingą sunkvežimį „Volvo FL“, pristatyti krovinius mieste, surinkti šiukšles ir atlikti bet kokius kitus daug pastangų reikalaujančius darbus galima žymiai paprasčiau nei bet kada anksčiau.

2
Gaminio santrauka