Naujasis „Volvo FL“.
Mažas yra naujas didelis.

Kompaktiškas, lengvai manevruojamas, o dėl didesnio 4 cilindrų variklio diapazono ir keturių ratų pavaros galimybės – dar plačiau taikomas. Jeigu ieškote sunkvežimio, kuris būtų patogus judriame mieste arba žvyrkelyje, sunku sugalvoti sunkvežimį, kuris pralenktų naująjį „Volvo FL“.


Naujasis „Volvo FL“Kodėl naujasis „Volvo FL“ yra idealus distribucinių gabenimų sprendimas jums, vykdantiems individualią veiklą ar turintiems nedidelę įmonę? Kokie pirmieji įspūdžiai? Pastebėsite, kad jis turi visiškai naują priekio išvaizdą, paremtą „Volvo“ paveldu – jis puikiai atrodo, o ši „Volvo“ klasikinio įvaizdžio kokybė formuoja palankų įvaizdį apie jus ir jūsų verslą.

Pasirinkite galingumo lygį

Dėl didesnio konfigūracijų diapazono lengviau nei bet kada rasti „Volvo FL“, kuris atitiktų jūsų svorio, keliamosios galios ir našumo poreikius.   Rinkitės 4 cilindrų D5K variklį, jei pageidaujate sunkvežimio, kuris 200–500 kg lengvesnis, nei panaši 6 cilindrų transporto priemonė.   Yra versijų, numatytų gabenti krovinius, kurių bendras svoris neviršija 10 tonų. 

Naujai suprojektuota sėdynė pagerina saugumą.
„Volvo FL“ vairuotojo sėdynė

Saugi zona

Naujojo „Volvo FL“ interjeras yra viena saugiausių vietų sunkvežimyje. Kaip ir pripažinta saugi „Volvo“ kabina, naujos sėdynės labiau nei bet kada užtikrina vairuotojų saugumą. Dabar darbo diena bus geresnė, o pamaina našesnė dėl geriausios kabinos ergonomikos ir sumanaus vidaus dizaino.

Naujas priekio dizainas, įskaitant LED dieninius žibintus.
LED specialūs dienos žibintai

Judėjimo efektyvumas

Be didesnio variklių pasirinkimo, naująjį „Volvo FL” sunkvežimį galima užsisakyti su mechanine ar automatine pavarų dėže „I-Sync“ arba automatine pavarų dėže. Žinoma, sunkvežimis atitinka „Euro 6“ reikalavimus, tačiau degalų sąnaudos nepadidėja, o techninės priežiūros intervalas netampa dažnesnis. Vairuojant naująjį mažą, tačiau labai ambicingą sunkvežimį „Volvo FL“, pristatyti krovinius mieste, surinkti šiukšles ir atlikti bet kokius kitus daug pastangų reikalaujančius darbus galima žymiai paprasčiau nei bet kada anksčiau.

2
Gaminio santrauka