„Volvo FM MethaneDiesel“

Nuolat mažina emisijas

Per pastaruosius 20 metų „Volvo Trucks“ sugebėjo sumažinti azoto oksidų ir kietųjų dalelių emisijas iš naujųjų sunkvežimių atitinkamai 75 ir 85 procentais. Bet mes dar nebaigėme. „Volvo FM MethaneDiesel“ yra vienas iš mūsų pagrindinių atsakų į visuotinį atšilimą. Jis suteikia galimybes stipriai sumažinti anglies dioksido emisijas.


Anglies dioksido mažinimo priemonė

Anglies dioksido mažinimo priemonė

„Volvo FM MethaneDiesel“ gali naudoti dujas arba dyzeliną ir tai yra tikras proveržis anglies dioksido emisijų mažinimo atžvilgiu. Naudojant biodujas, C02 emisiją galima sumažinti iki 70 proc., o naudojant gamtines dujas – iki 10 proc., palyginti su įprastiniu dyzeliniu varikliu.

Atsparus emisijoms

Atsparus emisijoms

Sunkvežimių emisijų standartai apibrėžia naujų transporto priemonių, parduodamų ES valstybėse narėse, išmetamųjų dujų emisijų priimtinas ribas. Pagal „Euro 5“ standarto reikalavimus, sunkvežimių dyzelinis variklis gali išmesti ne daugiau kaip 2,0 gramus azoto oksido (NOX) per kWh ir 0,02 gramo kietųjų dalelių (PM) per kWh. „Volvo FM MethaneDiesel“ dyzelinis variklis atitinka šiuos standartus.