Žema miegamoji kabina, vaizdas iš priekio

Erdvi, kai tai svarbu.
Virš stogo.

Vos 261,5 cm atstumas nuo kelio iki stogo. Naujojo „Volvo FM“ žema miegamoji kabina yra puikus pasirinkimas autovežiams ir kitiems pritaikymams, kuriuose svarbus aukštis.


4 metrų aukščio riba

Tam jums skirta 1,39 metro.

Jeigu pervežate automobilius, žinote, koks svarbus yra žemas sunkvežimis. Užteks vietos dar vienam automobiliui ar neužteks – dažnai yra centimetrų klausimas. Todėl jums bus malonu žinoti, kad miegamoji kabina naujame „Volvo FM“ yra kaip niekad žema – tik 2,61 metro (jeigu tinkama specifikacija). Jūsų brangiam kroviniui lieka 139 centimetrai, jeigu turite įtilpti į europietišką 4 metrų ribą.

Žemos miegamosios kabinos stogas

Švarus kabinos stogas.

Jeigu norite išnaudoti žemą kabinos aukštį, nenorėsite, kad kas nors būtų išsikišę iš stogo. „Volvo FM“ antenas galima visas nuimti. WLAN anteną galima perkelti į priekinę lentyną, telefono anteną į prietaisų skydelį, o „Toll Collect“, FM, CB radijo ir „Dynafleet“ antenos gali būti įrengtos kabinos šonuose.

ECS4 pakaba

Važiavimo patogumas. Aukščio klausimas.

Puikus valdymas visada buvo pagrindinė naujojo „Volvo FM“ sunkvežimių savybė. Dabar geriau nei anksčiau ir netaps geriau nei su „X-Low“ važiuokle. Be to, naujoji pneumatinė pakabos sistema ECS4 suteikia galimybę rinktis iš trijų pritaikomų vairavimo aukščių, dar labiau pagerinant važiavimo patogumą.

Sužinokite daugiau apie ECS4

„Volvo FM“ durys

Paprasta įlipti ir išlipti

Viena labiausiai vertinamų „Volvo FM“ kabinų savybių yra įlipimo laiptelis. Be to, nebus žemiau nei su „X-Low“ važiuokle – vos 26 cm virš žemės (žinoma, atsižvelgiant į padangų matmenis ir prekės ženklą). Pridėjus dureles, kurios atsidaro 90 laipsnių kampu, ir papildomą laikymosi rankenėlę, turite kabiną, į kurią galite patogiai įlipti ir išlipti daugybę kartų per dieną be įtempimo.Kaip ji viską papildo.

Žemos miegamosios kabinos matmenys A. Kabina

B. Rėmas

C. Pakaba

D. 355/50 padangos (pakrauto sunkvežimio)