„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)

Aptaki apatinė linija. Bent jau sunkvežimio.

Palyginti su įprastine lingine pakaba, pneumatinė pakaba turi daug privalumų. Ji užtikrina tolygesnį važiavimą bet kokios būklės keliu – sunkvežimis ir krovinys apsaugomi nuo didesnio dėvėjimosi, o vairuotojas išvengia didesnio nuovargio. Galinė pneumatinė pakaba, kurią siūlome, yra specialiai sukurta statybiniams sunkvežimiams, užtikrina didelę prošvaisą (ne mažesnę nei 300 mm) ir yra pakankamai tvirta, kad įveiktų nelygų kelio paviršių.

Nuo šiol ją galima pasirinkti sunkvežimiams, turintiems priekinę varančiąją ašį (4×4, 6×6, 8×6 ir 10×6) ir važinėjantiems sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis.

Sužinokite, kokiu tikslu pagaminta pneumatinė pakaba


Pneumatinė pakaba GRAS-G2 su didele prošvaisa


Optimizuotas galinės ašies spaudimas

Geresnė trauka ir didesnis vidutinis greitis

Dėl pneumatinės pakabos optimizuota galinių ašių apkrova ant kiekvienos ašies lemia geresnę trauką. Prireikus vairuotojas gali sureguliuoti ašių apkrovos paskirstymą geresnei traukai užtikrinti. Dėl pneumatinės pakabos į sunkvežimį perduodama silpnesnė vibracija, todėl išauga vairavimo patogumas, ypač kai sunkvežimis nepakrautas. Tai taip pat padidina vidutinį greitį.

Priekinei varančiajai ašiai

Sunkiausioms vairavimo sąlygoms

Jei tenka važinėti itin nelygiais keliais, iki šiol paprastai reikėdavo rinktis linginę pakabą. Tačiau tai jau praeitis. Nuo šiol pneumatinę pakabą taip pat galima pasirinkti sunkvežimiams, turintiems bet kokią visų ratų pavaros konfigūraciją (4×4 ir 6×6), taip pat kitiems sunkvežimiams, turintiems priekinę varančiąją ašį (8×6 ir 10×6).

Stabilizatoriai vežimėlio centre

Stabilizatoriai vežimėlio centre

Stabilizatoriaus padėtis lemia mažesnį sukimo jėgų poveikį važiuoklei ir didesnį stabilumą riedant ir išverčiant krovinį. Tai taip pat padidina prošvaisą.

Virš ašies sumontuotos pneumatinės kameros

Virš ašies sumontuotos pneumatinės kameros

Pneumatinės kameros yra geriau apsaugotos, o dėl jų naujos padėties padidėja prošvaisa (tą lemia ir kiti komponentai).

Pneumatinė pakaba galinės padangos arkoje

Pneumatinė pakaba

Pneumatinė pakaba užtikrina išskirtinį vairavimo patogumą ir suteikia galimybę keisti prošvaisą. Jokios pakabos dalys nėra išsikišusios į išorę toliau nei galinės padangos arka (su 315/80R22.5 padangomis). Todėl paprasčiau pritaikyti važiuoklę, pvz., asfalto liejimo mašinoms ar savivarčiams.


Galimos konfigūracijos

Tipas Ašys Ašies / vežimėlio apkrova Reduktorius Papildomos velkamoji / stumiamoji ašys
Viengubos
RAD-G2 4×2, 4×4 13 t Viengubas / stebulės
Dviašis vežimėlis
RADD-G2 6×4, 6×6, 8×4, 8×6 21 / 23 / 26 t Viengubas / stebulės
Triašis vežimėlis
RADDT-G2 8×4, 10×4, 10×6 27 / 33 / 36 t Viengubas / stebulės Papildoma velkamoji ašis (vairuojamoji)