Volvo Trucks - vitajte na stránkach nových pracovných príležitostí

Aktuálne máme voľné pracovné miesto na pozície:

Used Truck & Rental Sales Support, viac
Junior účtovník, viac
Automechanik/Autoelektrikár do Truck Centra Senec, viac
Skladník - Volvo Truck Center Senec, viac
Skladník - Volvo Truck Center Žilina (Strečno), viac


Spoločnosť Volvo, jeden z najväčších výrobcov ťažkých nákladných vozidiel a vznetových motorov, bola založená v roku 1927. Naše produkty ponúkame vo viac ako 130 krajinách sveta a zamestnávame viac ako 20 000 zamestnancov.

V Slovenskej republike pracuje pre spoločnosť Volvo Group Slovakia už viac ako 100 zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné dopravné riešenie pod jednou strechou – predaj nových a jazdených vozidiel, financovanie, servis a údržbu ako aj predaj náhradných dielov.

Naša spoločnosť je medzinárodnou spoločnosťou, ktorá ponúka svojim zamestnancom zaujímavé pracovné podmienky, dynamický kolektív i kariérny postup.

Na druhej strane očakávame kvalifikovaných a odborne vzdelaných ľudí, ktorí majú záujem o nové technológie a ďalší rozvoj. Pokiaľ máte záujem pracovať v našom tíme, neváhajte a kontaktujte naše prersonálne oddelenie. Zašlite nám svoj životopis v slovenskom (príp. aj anglickom) jazyku. Ak Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola vo výberovom konaní daná prednosť inému uchádzačovi.

Kontakt:
Volvo Group Slovakia, s.r.o.
Personálne oddelenie
Diaľničná cesta 9
903 01  Senec

E-mail: HR_Slovakia@volvo.comPoskytnutím osobných údajov v zaslanom životopise spoločnosti Volvo Group Slovakia, s.r.o. dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze na dobu do odvolania a to za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Súčasne potvrdzujete, že zaslané osobné údaje v životopise sú pravdivé a presné.