IMG

Aplikácia Dealer Locator pre smart telefóny a tablety

Nová aplikácia Volvo Trucks Dealer Locator, určená pre smart telefóny, uľahčí zákazníkom nájsť informácie o najbližšom predajcovi alebo autorizovanom servise. Aplikácia sa neustále aktualizuje a ponúka prehľad o Volvo Trucks globálne servisnej sieti. 

Volvo Trucks má servisné pokrytie na celom svete, ktoré sa neustále rozrastá. Aplikácia ponúka zákazníkom prístup k tejto obrovskej sieti, rýchlo a jednoducho. Pomocou smart telefónu je pre zákazníka ľahké nájsť najbližší servis a jeho aktuálnu polohu. Spolu s mapou označujúcou najbližšieho predajcu alebo servis, zobrazí aplikácia otváracie hodiny, kontaktné údaje a určenie smeru. Vodič nákladného vozidla môže vyhľadať aj konkrétnu službu, ak ju potrebuje, a uvidí zoznam najbližších dostupných možností.

Dealer Locator je užívateľsky veľmi prívetivý a prehľadný. Po zobrazení výsledkov vyhľadávania, ktoré zahŕňajú vzdialenosť k predajcovi alebo dielni, môže vodič zavolať alebo poslať e-mail na predajcu či získať navigáciu do jeho priestorov, jednoduchým stlačením jediného tlačidla. 

Dealer Locator dnes obsahuje zemepisné súradnice viac ako 1 200 servisov a predajcov, no počet miest sa neustále navyšuje. Aplikácia pokrýva celý svet s výnimkou Severnej Ameriky. V súčasnej dobe sa najviac zameriava predovšetkým na európsky trh. Dealer Locator je dostupný pre iPhone už od júna a je možné si ho zadarmo stiahnuť z App Store. Verzia pre Android telefóny bola rovnako spustená.