Vitajte. Pozrite sa okolo seba.

Pri plánovaní interiéru kabíny sme brali do úvahy, čo je pre vodiča najdôležitejšie. Hovorí sa tomu ergonomické myslenie. Prístroje, radiaca páka a ovládacie prvky sú strategicky umiestnené, aby ste na všetko bez námahy dosiahli. Vaša práca tak bude omnoho ľahšia.

Kabína vozidla Volvo FE má priestranný interiér s dobre rozmiestnenými prvkami, čo robí z vášho vozidla prostredie, v ktorom je radosť pracovať.

Rozhliadnite sa po interiéri – je prispôsobený pre vaše pohodlie.
 


Jednoduchý prístup do vozidla Volvo FE

Ľahký prístup do kabíny.

Ako voliteľná výbava je dostupné osvetlenie schodov vo forme svietidla v dolnej časti rámu dverí. Ľahko dosiahnuteľné držadlá a dva stupne s protišmykovou úpravou uľahčujú bežné nastupovanie a vystupovanie.

Prečítajte si ďalšie informácie o schodíkoch vozidla Volvo FE


Úplne nové sedadlá

Úplne nové sedadlá.

Nové ergonomické sedadlá sú dôležitou súčasťou vynoveného interiéru kabíny vozidla Volvo FE. Majú vylepšené upevnenie, integrované opierky hlavy a bezpečnostné pásy. Nový materiál čalúnenia zlepšuje odolnosť voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť podľa potreby.

Prečítajte si viac informácií o pohodlí vodiča


Zlepšená zvuková izolácia

Stíšte hluk.

Vďaka zlepšenej zvukovej izolácii riadite vozidlo Volvo FE v uvoľnenej atmosfére nerušenej hlukom motora a pneumatík.


Úložné priestory

Veľa priestoru na vaše veci.

Keď sa rozhliadnete po kabíne, nájdete dostatok priestorov na uloženie rôznych predmetov. Úložné priestory na palubnej doske. Vo dverách. Nad hlavou. Medzi sedadlami. Navyše môžete v prípade potreby pridať ďalšie úložné priestory.

Prečítajte si ďalšie informácie o úložných priestoroch vo vozidle Volvo FE


Priehradky DIN

Priehradky DIN.

Nad čelným sklom sú dva úložné priestory a štyri priehradky DIN. Priehradky DIN slúžia na umiestnenie vysielačky, tachografu alebo ako prídavný úložný priestor.


Uhladený ergonomický prístrojový panel

Uhladený ergonomický prístrojový panel.

Rozloženie palubnej dosky a prístrojového panela uľahčuje prístup k dôležitým informáciám. Okamžite uvidíte rýchlosť, otáčky, množstvo paliva a oleja, čo vám uľahčuje plánovanie cesty.Voliteľná výbava – audio

Spríjemnite si cestu hudbou.

S hudbou ubieha cesta rýchlejšie. Nové vozidlo Volvo FE sa dodáva so širokou škálou audio doplnkov – od pripojenia USB, cez prehrávače CD a mp3, až po rôzne rádiá – s integrovanou hands-free súpravou a diaľkovým ovládaním.

Zobraziť technické údaje balíkov Audio


Regulácia klimatizácie

Vždy optimálna teplota.

Ventilačná jednotka udržuje v kabíne správnu teplotu – s použitím klimatizácie alebo bez nej.


Volant

Nastavte si volant.

Volant má priemer 460 alebo 500 mm a jeho poloha sa dá upraviť podľa potreby.


Veľkosti kabíny Volvo FE

Veľkosti kabín prispôsobené vašim potrebám.

Pre Volvo FE sú v ponuke tri rôzne priestranné kabíny. Denná kabína je zo všetkých najkompaktnejšia. Komfortná kabína sa dodáva s posteľou alebo bez nej. Najväčšia spacia kabína je vždy vybavená posteľou a ponúka dostatok priestoru na oddych a relax.

Zobraziť technické údaje kabíny