Vodič vozidla Volvo FE
Hľadáte nové spôsoby, ako si udržať bdelosť?

Vodič v pohodlnom a bezpečnom prostredí je šťastnejší a podáva lepší výkon. Preto sme prácu v novom vozidle Volvo FE výrazne zjednodušili a zefektívnili.

Šálka kávy

Každodenný režim vodiča rozvážajúceho tovar v meste alebo blízkom regióne vyžaduje veľa nastupovania a vystupovania, technickú spoľahlivosť a dodržiavanie nabitého rozvrhu, ale nedovoľuje žiadne ústupky. Preto je dôležité mať absolútnu dôveru v schopnosti vášho vozidla a jeho vybavenia, ktoré vám umožňujú vykonávať prácu v bezpečí a pohodlí. V novom Volvo FE nájdete tieto vlastnosti v každom detaile.

Nový dizajn sedadiel

Nové Volvo FE má prepracované sedadlo vodiča. Okrem vyššej úrovne bezpečnosti a integrovanej opierky krku a bezpečnostného pásu je vybavené aj odolnejším textilným povrchom a farebne krásne ladí so zvyškom interiéru.

Ergonomický dizajn interiéru

Vzhľadom na interiér je kabína tohto vozidla skutočným stelesnením funkčnej a estetickej rovnováhy. Obsahuje veľa úložných priestorov, ktoré sú perfektne rozmiestnené a ľahko dosiahnuteľné, takže vaše pohyby v kabíne sú efektívnejšie a menej únavné.

Inteligentný prístrojový panel

Podobné ergonomické vlastnosti má aj prístrojový panel. Je navrhnutý tak, aby uľahčoval efektívne ovládanie bez ohrozovania bezpečnosti vodiča alebo chodcov. Všetky ovládacie prvky a nástroje sú intuitívne a inteligentne umiestnené. Keď zohľadníme pohodlie vodiča a jeho pracovné prostredie, stojí tiež za povšimnutie, že prístrojový panel teraz obsahuje aj ukazovatele hladiny AdBlue a stavu dieselového časticového filtra.

Na sklonku dňa budete mať pocit, ako
keby ste ešte len začínali.

Vidieť a byť videný

Rozumieme tiež významu interakcie vodiča a nákladného vozidla s chodcami a inými účastníkmi premávky. Nové svetlomety vozidla Volvo FE majú preto výkonné denné LED svetlá, ktoré sa automaticky zapnú, keď sa vozidlo pohne dopredu.

7
Vodič