Ste v úzkych? Žiadny strach
Ste v úzkych? Žiadny strach.

Úzke priechody, cestná sieť v historickej časti mesta a vždy prítomná a neúprosná časová tieseň. Ste pripravený na skúšku z manévrovania v centre mesta?

 

Nové Volvo FE ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a výbornú viditeľnosť na všetky strany – užitočné vlastnosti do mesta.
Volvo FE

Pohyb v uliciach centra a mestskom prostredí je pre nákladné vozidlá čoraz náročnejší. Dopravné predpisy a povolené zastavenia sú stále prísnejšie, zatiaľ čo dopyt po presných dodávkach sa stále zvyšuje. Vás, ako aj vašich zákazníkov, určite poteší správa, že nové Volvo FE ponúka jazdné vlastnosti a prvky, ktoré vás dostanú všade tam, kam potrebujete bez zbytočného stresu.

Pohodlný dizajn

Vďaka svojmu mimoriadnemu polomeru otáčania, prevodovke I-Shift a pôsobivej ergonómii kladie nové Volvo FE menej fyzických nárokov na vodičov než mnoho iných nákladných vozidiel.

Prispôsobivá technológia

Čo sa týka zlepšovania prehľadu počas jazdy, zadná kamera patrí medzi najobľúbenejšie riešenia. Zrkadlá, ktoré minimalizujú mŕtvy uhol, zároveň zvyšujú bezpečnosť chodcov, cyklistov a iných účastníkov premávky. V spoločnosti Volvo chápeme, aká dôležitá je manévrovateľnosť. Nechajte preto nové Volvo FE, aby vás fyzicky aj v obchodnom zmysle prenieslo na miesta, ktoré boli pre vás doteraz nedostupné.

8
Manévrovateľnosť