Nová Volvo Zlatá zmluva.
Sľubujeme vám 100 % prevádzkyschopnosť.

Prevádzkyschopnosť je dôležitá pre každého dopravcu. Vozidlá Volvo sú preto stavané tak, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam na cestách.

Nová Volvo Zlatá zmluva posúva spoľahlivosť ďalej. Sľubujeme, že vaše nákladné vozidlo bude pripravené vždy, keď ho budete potrebovať.

Môžeme vám to sľúbiť aj vďaka novej telematickej bráne (TGW), pomocou ktorej má servisná dielňa prístup k vozidlu i na diaľku.

Telematická brána so sebou prináša aj úplne novú službu VAS na zavolanie.

Prečítajte si príbeh o 100 % prevádzkyschopnosti

Nová Volvo Zlatá zmluva
Preventívna údržba
opravy,
Nové plánovanie servisu vozidla
Online funkcie
Záruka prevádzkyschopnosti


Záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Náš prísľub: 100 % prevádzkyschopnosť.

Žiadne vozidlo nie je nákladnejšie než to, ktoré je odstavené. Vďaka novej Zlatej zmluve Volvo vám môžeme sľúbiť 100 % prevádzkyschopnosť. Znamená to, že vaše nákladné vozidlo bude pripravené vždy, keď ho budete potrebovať. Ak to nesplníme, napríklad v prípade poruchy, finančne vás odškodníme za každú hodinu navyše.

Prečo si môže spoločnosť Volvo dovoliť takýto sľub – čo o tom hovoria vývojoví pracovníci

Funkcie online. Váš

Online funkcie.
Váš „bezdrôtový“ technik.

Niektoré veci by nemali vyžadovať návštevu servisu. A teraz ani nevyžadujú. Vďaka Funkciám online má servisný technik prístup k vášmu vozidlu na diaľku, aby mohol kalibrovať zobrazenú spotrebu paliva, skontrolovať veľkosť palivových nádrží (ak ste si dali nainštalovať ďalšie nádrže) a vašu preferovanú najvyššiu rýchlosť. Je dokonca možné diaľkovo aktivovať funkciu indikátora nákladu. Musíte len nachvíľu zastaviť na okraji cesty. Servis ešte nikdy nebol rýchlejší.

Nové plánovanie servisu vozidla

Nové plánovanie servisu vozidla. O krok vpred.

Vďaka telematickej bráne má servis prístup k informáciám o motore, počte najazdených kilometrov, spotrebe paliva, diagnostických chybových kódoch, podmienkach jazdy a stave dôležitých komponentov (brzdové obloženie, spojka, batéria, sušička vzduchu atď.). To znamená, že vás môžeme včas upozorniť, aby ste sa vyhli riziku neplánovaného zastavenia. Ale, čo je najdôležitejšie, sme vždy pripravení na váš príchod do servisu. A vozidlo bude späť na ceste ani sa nenazdáte.

Tlačidlo služby Volvo Action Service

Potrebujete pomoc? Len stlačte tlačidlo.

Neplánované zastavenie v zapadákove? Služba Volvo Action Service je na dosah jedného tlačidla. Systém VAS vás automaticky spojí s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom (nákladné vozidlo zistí vašu národnosť podľa karty v digitálnom tachografe). Následne je servis rýchly a presný, pretože už pozná vaše číslo podvozku, polohu a možné diagnostické chybové kódy.

Značka servisu Volvo

1 100 servisných centier,
ktoré sú pripravené pomôcť vám kdekoľvek.

Ako zákazník spoločnosti Volvo máte prístup k širokej sieti servisných centier disponujúcich školenými a skúsenými zamestnancami pripravenými vám pomôcť. V samotnej Európe je vám k dispozícii 1 100 servisných centier. Takže aj keď budete ďaleko od domova, pomoc bude vždy na dosah ruky.

Tu môžete nájsť najbližšie servisné centrum.