Svetlomety nového vozidla Volvo FMX

Osvietené správy.

Teraz skutočne uvidíte svetlo v tuneli. Vylepšené výkonné svetlomety poskytujú silné, široké, plynulé osvetlenie s extrémnym dosahom. Stavebné práce sa tak stávajú menej stresujúcimi a bezpečnejšími.

Vyššie uvedené porovnanie zobrazuje typ osvetlenia pri štandardných halogénových svetlách.

Silné svetlomety vozidla Volvo FMX

Hlavný svetlomet.

Vozidlo FMX je veľmi dobrým priateľom najmä počas jazdy v noci. Svetlomety vydávajú silné svetlo a v predstihu vám poskytujú prehľad o tom, čo sa deje na ceste pred vami. A čo je rovnako dôležité, ostatní účastníci premávky uvidia vás.

Misia Hanny Degermanovej v oblasti viditeľnosti – prečítajte si rozhovor

Ochrana svetlometov vozidla Volvo FMX

Ochrana svetlometov.

Nikto nemá rád jednooké nákladné vozidlá – hlavne nie ich vodiči. Preto sú upevnenia reflektorov dostatočne pevné, aby ochránili žiarovky pred otrasmi a udržali telesá svetlometov na mieste. Aj keď sa vám podarí do niečoho ťuknúť. Pri drsnom jazdení na stavbe je nevyhnutné chrániť sklo svetlometu. Poskytujeme preto dve možnosti ich ochrany.

Bixenónové svetlomety vozidla Volvo FMX

Bi-Xenon.

Vybavte svetlomety bixenónovými žiarovkami a zažijete nový rozmer svietenia. V porovnaní s bežnými halogénovými svetlami ponúkajú aj dlhšiu prevádzkovú životnosť.

Prepínanie svetlometov

Aktivuje sa za súmraku, vypína za úsvitu. Automaticky.

Svetlomety môžu byť teraz voliteľne vybavené automatickým spínačom. Snímač rozozná, kedy treba aktivovať tlmené svetlá, a automaticky ich zapne, podobne ako v osobnom automobile. Hneď ako to svetelné podmienky umožnia, snímač ich automaticky prepne späť na denné svetlá.

Nové svetlomety vozidla Volvo FMX 
  1. Bočné smerové svetlá
  2. Hlavný svetlomet
  3. Tlmené svetlo
  4. Smerové svetlo
  5. Jedinečné denné svetlá
Podľa LED pruhov v tvare písmena V zistíte, že sa blíži Volvo.