Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
...zbytek nechte na nás

Uvědomujeme si, že jsou pro vás na prvním místě starosti o firmu a teprve za nimi starosti o údržbu vozidla. Proto nabízíme úplnou řadu služeb zaměřených na zajištění spolehlivosti a efektivity při přepravě a umožňujících naplno využívat vaše nové Volvo FE.

Se společností Volvo Trucks má vaše firma celoroční a každodenní přístup k důležitým podpůrným službám.
24h

Váš prodejce vozidel Volvo Trucks je zvídavý člověk. Chce vědět, v čem podnikáte. Potřebuje zjistit, co rozvážíte nebo svážíte, kdy to děláte a co určuje míru vaší úspěšnosti. Pro tento důkladný průzkum existuje dobrý důvod, a tím je zajištění vašeho obchodního úspěchu.

Vaše vozidlo je naše starost

Pokud s námi navážete partnerství, budete mít přístup ke klíčovým službám a síti servisů, která se věnuje podpoře vašeho podnikání. Staráme se o vaše vozidlo, abyste to nemuseli dělat vy. Dokážeme tak, aby se vlastnictví vozidla spojilo s větším ziskem a menším množstvím stresu. Jednoduše si můžete užívat špičková vozidla pro rozvoz zboží bez jakéhokoli rozptylování.

Vědomí, že máte zkušeného a věrného přepravního partnera, zahání stres spojený
s vlastnictvím vozidla.

Síla nabídky

Jak toho však dosáhneme? Podle vašich obchodních a provozních požadavků lze vypracovat ucelené řešení zahrnující servisní smlouvy, balíčky zaměřené na úsporu paliva, školení řidičů, správu vozového parku i smlouvy financování a pojištění. Jinými slovy vše, co potřebujete k dosažení takové výkonnosti, jakou vaše firma od vozidla vyžaduje.

1
Partnerství