„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 arba 8×6

D11 arba D13 (330–540 AG)

Geriausia programėlė sunkvežimių vairuotojui.

Visada kontroliuokite savo „Volvo FMX“. Kontroliuokite klimatą, o atvykę patikrinkite sunkvežimį ir įsitikinkite, ar jis paruoštas važiuoti. Viskas, ko jums reikia, yra naujoji programėlė „My Truck“.„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Parking climate“ (autonominis vėsintuvas) „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Alarm and lock“ (signalizacija ir užraktas)

Visada sugrįžkite prie patogaus klimato.

„My Truck“ suteikia galimybę klimato kontrolės sistemą paleisti iš karto iš bet kurios vietos. Taip pat galite nustatyti, kad ji įsijungtų suveikus laikmačiui arba pagal savaitinį grafiką.


Jauskitės saugūs.

Įsitikinkite, ar užrakinote dureles ir ar tinkamai įjungėte signalizaciją. Jeigu signalizacija išsijungs, jūs būsite skubiai įspėti.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Dashboard“ (prietaisų skydas) „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Trucks“ (sunkvežimiai)

Patikrinkite prietaisų skydelį, prieš įlipdami.

„My Truck“ suteikia galimybę patikrinti degalus, „AdBlue“, variklio alyvos, ploviklio ir aušinimo skysčio lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būsenas.

Viena programa valdo viską...

Prijunkite visą savo parką prie vienos programos. Jums tereikia bakstelėti mygtuką ir laikytis nurodymų. Suteikite visiems sunkvežimiams unikalų pavadinimą ir vaizdą, tuomet galėsite juos lengvai rasti sąraše.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Start“ (užvedimas)

...arba vienas sunkvežimis su daugybe programų.

Programėlę galima nemokamai parsisiųsti, prie vieno sunkvežimio galite prijungti neribotą skaičių įrenginių.  

 
Nuo ko pradėti.  

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPad“. „Connect new truck“ (prijungti naują sunkvežimį)

Jums reikia naujo „Volvo FMX“ su aktyvia „My Truck“ programėle. Nueikite į „App Store" ir parsisiųskite programą.
Dabar jums tereikia prijungti savo sunkvežimį iš programos. Negali būti paprasčiau.