...ostatné nechajte na nás

Uvedomujeme si, že vašou prioritou je podnikanie, a až potom prevádzka vozidla. Preto vám chceme poskytnúť kompletnú ponuku služieb, ktoré vám umožnia spoľahlivo a efektívne vykonávať prepravné operácie a v plnej miere využívať vaše nové Volvo FE.

So spoločnosťou Volvo Trucks získa váš podnik prístup k dôležitým podporným službám 24 hodín denne, po celý rok.
24

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám kladie množstvo otázok. Chce vedieť viac o vašich obchodných aktivitách. Musí zistiť, čo rozvážate alebo vyzdvihujete a čo je faktorom vášho úspechu. Váš komerčný úspech je totiž hlavná príčina tohto výsluchu.

Vaše nákladné vozidlo je našou prioritou

Staňte sa našimi partnermi a získajte prístup k dôležitým službám a sieti predajcov určenej na podporu vášho podnikania. Staráme sa o vaše nákladné vozidlo, aby ste vy nemuseli. Vďaka tomu vám môžeme zaistiť menej stresujúcu a ziskovejšiu prevádzku. Môžete jednoducho ďalej nerušene používať jedno z najlepších distribučných nákladných vozidiel na svete.

Skúsený a spoľahlivý prepravný partner vám pomáha znižovať stres z prevádzky vozidla.

Silná ponuka

Ako to ale dosiahneme? Na základe vašich obchodných a prevádzkových požiadaviek sa dá pripraviť kompletné riešenie vrátane servisných zmlúv, balíkov na úsporu paliva, školenia vodičov, riadenia vozového parku a finančných a poistných zmlúv. Obsahuje všetko na získanie takej úrovne výkonu z vášho vozidla, akú vyžaduje vaša obchodná činnosť.

1
Partnerstvo