It’s Brazil!
TO JE BRAZÍLIE!

Globetrotter Club je hrdý na to, že vám může představit další výlet. A vy jste srdečně zváni přidat se k tomuto nezapomenutelnému výletu, na kterém zažijete jak magické noci v Riu, tak lenošení na překrásných plážích.  

It’s Brazil!

RUŠNÝ NOČNÍ ŽIVOT. NÁDHERNÉ PLÁŽE. NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁBAVY. 
Začneme ve městě Curitiba, kde navštívíte výrobní závod Volvo. Poté vás pozveme na první nezapomenutelnou večeři s možností aklimatizovat se, než se opravdu dají věci do pohybu a poletíte do Ria.

RIO DE JANEIRO NIKDY NESPÍ.
Město s mýtickým názvem nikdy nezklame vaše očekávání. Připravte se na skvělé dny na legendární pláži Copacabana (náš pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na této pláži), hudbu a tanec na oslnivých diskotékách, skvělé jídlo, dechberoucí pamětihodnosti a mnohem, mnohem více.


It’s Brazil!

A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ - SLUNCE.  Cesta pak pokračuje na sever, do utajeného luxusního letoviska. Slibujeme, že je to místo, kde si můžete vychutnat vše od surfování až po dobrodružství ve volné přírodě. Je to také ideální místo na to, položit se na lehátko s osvěžujícím nápojem, poslouchat oceán a uvědomit si, jak daleko od chladného evropského podzimu jste.

CO JE GLOBETROTTER CLUB? 
Globetrotter Club odměňuje své věrné zákazníky. Podnikáme výlety do nejúžasnějších míst na světě - a vy jste více než vítáni stát se členem.

JAK JET S NÁMI DO BRAZÍLIE?
Stačí jen pořídit si tahač FH 4x2 s kabinou Globetrotter XL vybavený nejmodernějšími technickými prvky se zaměřením na bezpečnost, ekonomiku provozu a pohodlí řidiče.  

Kontaktujte svého obchodního zástupce, který vám poskytne veškeré informace.

Společnost Volvo Trucks si vyhrazuje právo na změny programu a podmínek zájezdu.