Společná síť servisů

Usti
Volvo Group Trucks zahajuje provoz prvních čtyř společných Truck Center v Humpolci, Ústí nad Labem, Hradci Králové a v Olomouci. Slavnostním zahájením provozu pro obě značky na těchto Truck Centrech byla započata integrace Renault Trucks a Volvo Trucks v České republice.
 

V předchozí struktuře Volvo Group fungovaly v Evropě dvě samostatné sítě pro Volvo Trucks a Renault Trucks. Na základě revize prodejní a servisní sítě obou značek v celé Evropě bylo pro Českou republiku rozhodnuto o jejich sloučení s účinností od 15. března 2013. To by mělo zákazníkům přinést výhody v podobě hustější sítě a širší nabídky produktů v jednom prodejním místě.

Oficiálních zahájení provozu uvedených Truck Center se zúčastnili nejen zákazníci obou značek - Renault Trucks a Volvo Trucks, ale i obchodní partneři, místní zastupitelé, zástupci médií a vedení společnosti Volvou Group Trucks v České republice.

Poskytování služeb pro obě značky na těchto Truck Centrech, je historickým mezníkem, protože se jedná o první Truck Centra, otevřená pro obě značky po méně než 6 měsících od zahájení integrace v Regionu střední a východní Evropy.