IMG

Dearler Locator vhodný pro chytré telefony a tablety

Nová aplikace Volvo Trucks Dealer Locatoru pro chytré telefony umožňuje snadné nalezení informací o nejbližším Volvo prodejci či servisu – Volvo Truck Centru. Tato aplikace je neustále aktualizována tak, aby byly zahrnuty všechny servisu ve světové síti Volvo Trucks.

Volvo Trucks vlastní rozsáhlou celosvětovou servisní síť, která se neustále rozšiřuje. Tato nová aplikace umožňuje rychlý a snadný přístup do databáze této sítě. Pomocí chytrého telefonu snadno najdete nejbližší Volvo servis s ohledem na Vaši momentální polohu. Kromě polohy nejbližších prodejců a servisů Volvo uvidíte také otevírací dobu, kontaktní údaje, ale i přesné údaje, jak se na dané místo dostanete. Řidiči nákladní dopravy zde také najdou informaci o konktrétních službách Volvo Trucks, které potřebují a eventuelně zde najdou seznam alternativních variant, kde se daná služba nachází (provádí).

Dealer Locator je velmi jednoduchý a přehledný systém. Po zobrazení výsledků hledání, může řidič zatelefonovat či poslat E-mail do daného servisu a získat tak přímé instrukce stisknutím jednoho tlačítka. V tuto chvíli Dealer Locator disponuje přibližně 1,200 přesných zeměpisných lokalit Volvo Trucks servisů a prodejních míst, které se neustále aktualizují. Aplikace pokrývá celý svět, kromě Severní Ameriky, momentálně se zaměřuje především na detailní zmapování veropského trhu. Dealer Locator je k dispozici jak pro iPhony, tak pro telefony podporující systém Android.