Volvo Service Contracts

Zlepšení každodenního provozu

Je tu možnost, jak snadno zvýšit provozuschopnost nákladních vozidel. A k tomu navíc snížit náklady na vlastnictví, zlepšit provozní kontrolu a získat více času, který můžete věnovat svému podnikání. Jde o servisní smlouvy Volvo – už tak skvělé nákladní vozidlo bude s nimi ještě lepší a vaše firma získá přidanou hodnotu.

Vaše vozidlo bude vždy ve skvělé formě

Vaše vozidlo bude vždy ve skvělé formě

V rámci servisní smlouvy poskytneme vašemu nákladnímu vozidlu tu nejlepší péči a postaráme se o to, aby bylo v perfektním stavu. Servis provádějí certifikovaní technici, kteří se postarají o špičkový výkon, a veškerá práce probíhá v době, kdy vám to vyhovuje, tak aby váš provoz byl co nejméně narušen.

Vaše firma poběží hladce

Vaše firma poběží hladce

Když nám svěříte servis svého nákladního vozidla, získáte záruku provozuschopnosti, což se odrazí na lepším chodu firmy. Vaše dodávky budou spolehlivější, efektivnější a ziskovější, což vaši stávající zákazníci jistě ocení.

Naprostá kontrola nad náklady

Naprostá kontrola nákladů a méně papírování

Kromě toho, že servisní smlouvy přinesou vaší firmě přidanou hodnotu, také se pozitivně odrazí v nákladech. Získáte lepší přehled, ušetříte čas i peníze na administrativě a správně seřízená vozidla mají navíc menší spotřebu. To všechno snižuje celkové náklady na vlastnictví a ulehčí vám spoustu starostí, abyste se mohli plně věnovat růstu firmy.

100% provozuschopnost

Jak výrazně chcete zlepšit svou každodenní činnost?

Od odpovědi na tuto otázku se odvíjí volba typu smlouvy. Všechny dodají vašemu vozidlu lepší kondici, ale se smlouvou Gold navíc získáte vlastnictví bez starostí a 100% provozuschopnost.