Smlouva Volvo Gold

Se smlouvou Volvo Gold získá vaše firma něco extra.

Se smlouvou Volvo Gold získáte záruku nejlepší možné provozuschopnosti a díky preventivní údržbě a opravám nákladních vozidel v ceně budete mít naprostou kontrolu nad náklady, takže si nemusíte dělat starosti s vlastnictvím a můžete se plně věnovat zajištění co nejlepšího chodu firmy.

Záruka 100% provozuschopnosti

FH a FM – záruka 100% provozuschopnosti

U vozidel Volvo FH a Volvo FM zaručujeme 100% provozuschopnost. Můžeme ji slíbit díky kombinaci moderní technologie a dovedností techniků společnosti Volvo a naší rozsáhlé sítě prodejců. Pokud byste kvůli nákladnímu vozidlu měli problémy s chodem firmy, zajistíme vám náhradní vozidlo nebo finanční náhradu.
Další informace

Maximální dostupnost

FE a FL – maximální dostupnost

V nových nákladních vozidlech Volvo FE a Volvo FL jsou všechny důležité systémy vzdáleně připojeny na naše centrum. Díky tomu dokážeme odhalit a odstranit drobné potíže ještě dříve, než se z nich stanou závažné problémy. Výhodou pro vás je maximální dostupnost vozidla a možnost provozovat efektivnější dopravní služby.
Další informace

Spokojíme se jen s těmi nejlepšími techniky

Spokojíme se jen s těmi nejlepšími techniky

Všichni naši technici jsou certifikovaní a vědí vše o nejnovějších technologiích, včetně složité elektroniky. Používají jen originální náhradní díly Volvo, znají přesné specifikace vašeho vozidla a mají přístup ke všem speciálním nástrojům a dílům, které jsou zapotřebí pro odvedení důkladné a rychlé práce.

Servis ve správnou chvíli

Servis provádíme vždy ve správnou chvíli

Při servisu a preventivní údržbě vašeho vozidla se řídíme individuálním plánem s domluvenými daty. Zavoláme vám a provedeme servis a všechny potřebné zásahy, které zajistí provozuschopnost a funkčnost vašeho nákladního vozidla. Samozřejmě pracujeme mimo vaši pracovní dobu, takže nijak nenarušíme váš provoz. Zároveň jsme vám k dispozici nonstop pro případ nečekaných událostí.

Všechno je v ceně

Můžete být v klidu – všechno je v ceně

Smlouva Volvo Gold zahrnuje veškerou údržbu a opravy nákladních vozidel po celou dobu trvání smlouvy. Nikde nečíhají nečekané náklady a nemusíte se bát devastujících prostojů ani nákladných poruch.

Lepší každodenní provoz

Lepší každodenní provoz i obchod

Se smlouvou Volvo Gold je vlastnictví nákladního vozidla hračka. Nemusíte utrácet za servisní zásahy a znáte přesně své měsíční náklady. Díky tomu můžete zlepšit svou každodenní činnost a snížit celkové náklady na vlastnictví. A mimo to se značně zvýší i zbytková hodnota vašeho vozidla.

Chcete se poradit, jaká servisní smlouva je pro vás nejvhodnější? Obraťte se na svůj domovský servis Volvo Trucks.