Snadné snížení nákladů

Snadné snížení nákladů

Služba Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) vám umožní přesně sledovat, jak si vaše kamiony a jejich řidiči vedou. Během pár sekund můžete na základě široké škály parametrů vygenerovat příslušné výkazy a zjistit, proč konkrétní řidič jezdí s vyšší spotřebou paliva, než jiný, který používá naprosto stejný kamion. Tímto způsobem lze zjistit potenciální úspory rychleji a přesněji, než kdykoli předtím.


Zaostřeno na efektivní využívání paliva

Zaostřeno na efektivní využívání paliva

Výkaz Fuel Efficiency Score vám dá okamžitý přehled o tom, jak si vaši řidiči a jejich vozidla vedou z hlediska spotřeby paliva. Skóre od 0 do 100, prezentované ve formě barevných kódů i čísel, vám ukáže jejich výkonnost ve čtyřech klíčových oblastech: předvídavost a brzdění, používání motoru a převodovky, přizpůsobení rychlosti a stání.

Podpora úspor v delším časovém horizontu

Podpora úspor v delším časovém horizontu

Funkce Efektivity spotřeby paliva Vám umožní dopodrobna porovnat řidiče, stejně tak i vidět vývoj a trendy v čase. Tato kombinace činí z funkce Fuel Efficiency Score dokonalý nástroj pro aktivní přípravu řidičů a také pro kontrolu spotřeby paliva v průběhu času.

Driver Coaching

Driver Coaching

Driver Coaching v kabině poskytuje řidiči tipy jak jezdit ekonomicky. Poskytuje nepřetržitou analýzu techniky jízdy a řidič tedy může ihned podle automatických doporučení styl jízdy změnit.


Podpořte růst svého podniku

Podpořte růst svého podniku

Snižování spotřeby paliva zároveň znamená zmenšování negativního dopadu vaší firmy na životní prostředí. Solidní dokumentace ohledně emisí vám může pomoci získat a udržet zákazníky, kterým nejsou otázky životního prostředí lhostejné. Pomocí systému Dynafleet můžete zákazníkovi automaticky (v libovolných intervalech, pro jaké se rozhodnete) zasílat výkazy o dopadu vaší firmy na životní prostředí.

Služba Fuel & Environment (palivo a životní prostředí):
  • poskytuje jasný přehled o spotřebě pohonných hmot, ujeté vzdálenosti, úrovních emisí a mnoho dalších informací;
  • umožňuje analyzovat, jak si konkrétní řidič vede v oblasti úspory paliva;
  • poskytuje přehledné výkazy, které jasně ukazují oblasti, kde lze ušetřit;
  • umožňuje vytvářet speciální výkazy spotřeby paliva, které přispívají k dosažení trvalých úspor v delším časovém horizontu;
  • upozorňuje na jakékoli významné změny hladiny pohonných hmot v důsledku možné krádeže;
  • vytváří výkazy o úrovních emisí, které lze automaticky zasílat zákazníkům.
  •  Driver Coaching v kabině


Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Ukazuje, kde můžete ušetřit na nákladech na palivo. Pomáhá maximálně využít každou pracovní hodinu. Poskytuje nepřetržitý dohled nad kamiony a dodávkami. Umožňuje jednoduchou, bezpečnou a ekonomickou komunikaci.