Už žádná nedorozumění

Už žádná nedorozumění

Pomocí služby Messaging (předávání zpráv) můžete udržovat bezpečnou, rychlou a ekonomickou komunikaci. Když budou mít pracovníci v kanceláři i řidiči stále aktuální informace, snadno předejdete nedorozuměním, jejichž následky se mohou prodražit. Komunikace je bez omezení. Prostě zaplatíte paušální měsíční poplatek a nezáleží na tom, kde se vaše kamiony pohybují.

Stále ve spojení s kamiony

Stále ve spojení s kamiony

Díky službě Messaging máte jistotu, že se můžete s kamionem kdykoli spojit, bez ohledu na to, kdo je zrovna za volantem. Kancelář a řidiči spolu komunikují prostřednictvím textových zpráv, jejichž psaní je snadné a ihned se zobrazují na displeji v kamionu. Řidič komunikuje, když je vozidlo v klidu, a používá k tomu bezdrátovou klávesnici. S příkazy a objednávkami lze pracovat i během řízení.

Integrace s jinými systémy

Integrace s jinými systémy

Služba Messaging (předávání zpráv) také umožňuje snadnou integraci vašich systémů pro správu objednávek a fakturaci se systémem Dynafleet. Díky tomu lze se všemi podstatnými informacemi pracovat na jedné obrazovce, což poskytuje celkově lepší kontrolu. Pro řidiče je to taky pohodlnější, protože má na displeji v kamionu přehledně zobrazeny své pracovní příkazy.Objevte možnosti displeje

Objevte možnosti displeje

Displej v kamionu lze kromě předávání zpráv používat i k několika dalším věcem. Funkce jako automatická oznámení zbývající pracovní doby, informace o pomalém provozu nebo výběr nejlepší trasy (je-li k dispozici volitelná navigace) usnadňují řidiči život a zbavují ho stresu. Poraďte se se svým prodejcem vozidel Volvo o tom, jaké další možnosti a funkce displeje jsou pro kamiony k dispozici.

Služba Messaging (předávání zpráv):
  • jednoduchá komunikace, jasné textové zprávy v kamionu i v kanceláři;
  • rychlé zprávy umožňující řidiči se správně a v pravý čas rozhodovat;
  • ekonomické řešení za měsíční paušál bez ohledu na to, kde se kamiony pohybují.

Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Ukazuje, kde můžete ušetřit na nákladech na palivo. Pomáhá maximálně využít každou pracovní hodinu. Poskytuje nepřetržitý dohled nad kamiony a dodávkami. Umožňuje jednoduchou, bezpečnou a ekonomickou komunikaci.