Zefektivněte svůj vozový park

Zefektivněte svůj vozový park

Udržet si přehled o svých kamionech nebylo nikdy snadnější. Podrobné mapy založené na GoogleMaps vám dávají plnou kontrolu nad vašimi operacemi. Data o řidičích a vozidlech lze předkládat přímo v mapě a poskytovat tak okamžité informace o dodávkách. A to, že víte, kde přesně se náklad nachází, je výhodou pro vás i pro vaše zákazníky.

Polohy vozidel v reálném čase

Polohy vozidel v reálném čase

Soustavné aktuální informace o rychlosti kamionu, stavu řidiče, očekávaném čase příjezdu atd. umožňují plánovači přepravy (a potažmo i jeho zákazníkovi) udržet si nepřetržitou plnou kontrolu nad situací. Pro sledování na vybraných trasách je snadné dohledat údaje o umístění kamionů na mapě.

Nové zakázky

Nové zakázky

Informace o poloze vozidel v reálném čase vám také mohou sdělit, který kamion se pro novou zakázku či nový úkol hodí nejlépe. Stačí stisknout tlačítko a systém Dynafleet automaticky zobrazí seznam vozidel nejbližších k místu nakládky. Současně indikuje, kteří řidiči jsou schopni na místo dorazit do konce své pracovní směny a kteří ne.

Správné informace ve správnou dobu

Správné informace ve správnou dobu

Hledáte správný vstupní kód nebo potvrzení o dodání právě včas? Použijete-li tzv. „geofencing“, je možné poskytovat kritické a čas šetřící informace, když kamion vjede do určité zeměpisné oblasti nebo ji opustí. Tyto informace se mohou zobrazit v kanceláři, v kabině nebo na obou místech.

Služba Positioning (sledování polohy):
  • Ukazuje přesnou polohu kamionů až na úroveň jednotlivých ulic.
  • Poskytuje informace o časech, řidičích, rychlosti, nákladu a typu vozidla.
  • Automatiky ukazuje, které z kamionů je nejvhodnější použít v případě příchodu nové zakázky.
  • Poskytuje nezbytné informace, když kamion vjede do určité geografické oblasti, jako je například terminál.
  • Zjednodušuje plánování tras a usnadňuje nalezení nejrychlejší trasy do místa určení.
  • Navigační body v systému Dynafleet online lze odeslat do navigačního systému v kamionu.
  • Díky zvláštní možnosti přihlášení do systému Dynafleet určené pro zákazníky můžete svým zákazníkům umožnit, aby své náklady sledovali sami.

Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Ukazuje, kde můžete ušetřit na nákladech na palivo. Pomáhá maximálně využít každou pracovní hodinu. Poskytuje nepřetržitý dohled nad kamiony a dodávkami. Umožňuje jednoduchou, bezpečnou a ekonomickou komunikaci.