Ušetřete až 5 procent paliva a tuto spotřebu udržte.

Ušetřete až 5 procent paliva a tuto spotřebu udržte.

Snížit spotřebu paliva je snadné. Udržet ji dlouhodobě na nízké úrovni už je těžší. V rámci služby pro úsporu paliva  - Fuel Advice vám osobní instruktor pomůže snížit spotřebu až o 5 procent. Pravidelné sledování a profesionální poradenství zajistí, že spotřeba na této úrovni zůstane.

Už žádné analyzování výkazů

Už žádné analyzování výkazů

Budete mít svého vlastního instruktora pro snižování spotřeby paliva, který vám pomůže dosáhnout trvalých úspor. Instruktor ušetří váš čas, protože bude sám analyzovat způsoby řízení jednotlivých řidičů a dávat praktické rady, na které oblasti je třeba se zaměřit, aby se zlepšilo chování řidičů za volantem a dosažené úspory bylo možné udržet. Rady budete dostávat e-mailem v pravidelných intervalech, abyste se mohli v reálném čase správně rozhodovat.

Podpora vašich úspor paliva

Podpora úspory paliva

Budete dostávat přehledy o vozovém parku, skupinách a také podrobnosti o výkonnosti jednotlivých řidičů. Kromě identifikace oblastí, které je třeba zlepšit, vám instruktor vždy rád odpoví na vaše dotazy týkající se snižování spotřeby paliva.

Různé způsoby přípravy

Různé způsoby přípravy

Kromě toho, že budete mít svého vlastního instruktora pro snižování spotřeby paliva, sada nástrojů vám pomůže při zavedení jednoduchého způsobu práce a sledování prostupu. Seznámí vás také s nejnovějšími výzkumy v oblasti úspory pohonných hmot, řízení změn a motivace. Máte nějaké dotazy? Se službou pro úsporu paliva - Fuel Advice není k odpovědi nikdy daleko.

Kolik můžu ušetřit?

Kolik můžu ušetřit?

Kamion, který ujede ročně 140000 km, může pomocí služby Úspora paliva snížit náklady na palivo o 2500 EUR. Při výši měsíčního poplatku za službu 20 EUR je zřejmé, že jsou to dobře vynaložené peníze.

Začít je snadné

Začít je snadné

Začněte tím, že navštívíte svého místního prodejce. Pokud máte nainstalovaný a funkční systém Dynafleet pro správu vozového parku, nic dalšího nepotřebujete. Pokud ne, můžeme vám pomoci dovybavit tímto systémem libovolný model kamionu.