Volvo Trucks Financial Services

Volvo Financial Services.
Vaše cesta vpřed


Nákladní vozidla Volvo jsou velmi kvalitní, bezpečná a dokonale přizpůsobená potřebám vaší firmy. To samé se týká i našich nabídek finančních řešení kombinujících zkušenosti z daného odvětví a snahu o poskytnutí toho nejlepšího pro vaší firmu i vaše vozidlo.

Vykládka vozidla Volvo FM

Záleží nám na vašich potřebách

Společnost Volvo Trucks se zajímá o vaše podnikání a rozumí mu jako nikdo jiný. Víme, že může docházet k sezónním výkyvům v příjmech a že občas přijdou i horší časy. Věříme však, že naše vozidla budou pro vaši firmu přínosem. Jsme dostatečně flexibilní, abychom dokázali najít způsob, jak vám pomoci kráčet dále. Finanční řešení jsou především o číslech. Tato čísla se ovšem týkají vás. Díky našim zkušenostem v daném odvětví a schopnostem poskytnout finanční řešení se vám postaráme o vše potřebné.

Volvo FH a motorkář

Mám si nákladní vozidlo koupit nebo pronajmout?

Nové nákladní vozidlo Volvo je skvělou investicí, nicméně v současné době je potřeba brát v úvahu i jiné přístupy k financování. Otázka „Hotově nebo na splátky?“ již ztrácí na aktuálnosti. Naštěstí vám můžeme nabídnout i další možnosti. Pečlivě vyhodnotíme vaše potřeby a nalezneme to správné řešení. 

V kabině

Předcházení rizikům a možnost využití nejnovějších vozidel

Zajištění budoucnosti společnosti je důležité pro všechny generace působící ve vaší firmě. Při investici do nového nákladního vozidla Volvo vám můžeme pomoci se správou finančních rizik spojených s vlastnictvím vozidla. Postaráme se o ně a vy získáte za přijatelný měsíční poplatek přístup k našim nejnovějším vozidlům. 

V kanceláři

Soustřeďte se na růst – zbytek nechte na nás

Chcete se soustředit na růst své společnosti a na maximalizaci jejího budoucího zisku? Pokud ano, nechte vše, co se týká vozidel, na nás. Kompletní finanční balíček nabízený společností Volvo zahrnuje financování, pojištění, opravy i údržbu. Získáte tak pro svou firmu to nejlepší, konsolidujete náklady, ušetříte čas a budete mít plnou provozní kontrolu.
 


Šipka  Najít nejbližšího prodejce

Díky více než 18 prodejcům a 13 Truck Center v České republice vám dokážeme zajistit naše služby v místě, kde sídlíte, a v takové kvalitě, jakou si zasloužíte.