Volvo FE Hybrid

Klíčem je hospodárné využití paliva

Faktorem, který zdaleka nejvíce ovlivňuje dopad vozidla Volvo FE Hybrid na životní prostředí, je spotřeba paliva. Naštěstí již samotným výběrem vozidla Volvo FE Hybrid jste deklarovali svůj postoj, že usilujete o maximální snížení spotřeby nafty.


Ušetřete náklady až za třetinu paliva

Ušetřete náklady až za třetinu paliva

Paralelní hybridní technologie vozidla Volvo FE Hybrid umožňuje snížit spotřebu paliva při svozu odpadu až o 30 procent (s elektrifikovanou nástavbou). U rozvážkových vozidel činí úspora 15 až 20 procent. Je to skvělá zpráva pro životní prostředí a navíc budete vnímáni jako společnost, která bere ohled na ekologii.

Více péče – větší úspory

Více péče – větší úspory

Má-li se zachovat co nejnižší spotřeba pohonných hmot, je důležitá pravidelná údržba. Pravidelné kontroly zabezpečí, že vaše nákladní vozidlo bude vždy dokonale vyladěno pro trvale nejnižší spotřebu nafty. Součástí nabídky vozidla Volvo FE Hybrid je servisní smlouva Volvo Gold. Díky této smlouvě budete mít úplnou kontrolu nad všemi servisními náklady a také se vyhnete neočekávaným výdajům.

Tankujte chytře

Tankujte chytře

Jedním z důležitých aspektů snižování emisí oxidu uhličitého je bezesporu chytrá volba tankování. Obrázek vpravo znázorňuje vliv různých dostupných paliv na emise výfukových plynů vašeho vozidla Volvo FE Hybrid.