Kabina Globetrotter LXL vozu Volvo FM

Kabina Globetrotter LXL

Kabina Globetrotter LXL nabízí maximální pohodlí pro dvě osoby. Větší vnitřní výška poskytuje pohodlné přenocování, prostor na výšku postavy, spoustu místa v interiéru a vynikající úložnou kapacitu.

Přístrojová deska
Na přístrojové desce tvarované do mírného oblouku má řidič všechny ovládací prvky pohodlně na dosah. Uprostřed kombinovaného přístrojového panelu se nachází velký, dobře čitelný černobílý informační displej pro řidiče.

Pakety vybavení kabiny
Chcete-li dosáhnout ještě bezpečnější nebo pohodlnější jízdy, můžete si k vybavení přidat jeden či více paketů vybavení kabiny pro vozy Volvo FM. Každý z nich obsahuje sadu užitečných funkcí za výhodnou cenu. Mezi tyto funkce patří špičkový audiosystém, inteligentní a aktivní bezpečností systémy a bi-xenonové světlomety.

K dispozici jsou tyto pakety: Řidič, Viditelnost, Bezpečnost řidiče, Bezpečná jízda, Odpočinek a Audio.
Úložné prostory
  • Dva velké úložné prostory s roletovými dvířky a šest přihrádek DIN nad čelním sklem.
  • Držák pohárků, držák na psací pero, síťová kapsa a úložný prostor pro malé předměty jsou integrovanou součástí přístrojového panelu.
  • Pod lůžkem se nacházejí dva prostorné úložné prostory přístupné zvenčí.

Prostor pro přenocování
Pohodlná lůžka pro dvě osoby, dolní (700 x 2000 x 125 / 160 mm) a horní (600 x 1900 x 100 mm). Horní lůžko je také k dispozici v komfortní variantě (700 x 1900 x 100 mm).