Volvo FH
CHAMPION ON LONG
HAUL ROUTES

Volvo FH

Ve světě dálkové přepravy se setkáte s těmi nejrůznějšími podmínkami kladoucími na vozy velmi různorodé požadavky. Model Volvo FH nicméně všechny tyto požadavky splňuje, protože se může prokázat špičkovým hnacím ústrojím a spoustou výjimečných řešení v oblasti bezpečnosti a pohodí. Každým kilometrem si tak budete moci vychutnávat excelentní jízdní vlastnosti Volva FH. Tento vůz velmi hospodárně využívá paliva a přitom má dostatek výkonu, aby si poradil s nároky dálkové přepravy. Dokáže dovézt zboží do místa určení včas a zajistit přepravní firmě co nejvyšší zisk. Kromě toho se dá využít i stavebnictví.
Volvo FH D13C

Spolehlivý výkon

Nové hnací ústrojí modelu Volvo FH tvořené motorem D13C a převodovkou I-Shift poskytuje neuvěřitelný výkon. Přitom ve srovnání s předchozí verzí umožňuje až 3procentní snížení spotřeby paliva. K dispozici je také ve verzi s osvědčením EEV.Bezpečí

Bezpečnost především

Vůz Volvo musí umožňovat tak bezpečnou jízdu, jak je to jenom možné. Model Volvo FH v tom není výjimkou. Naviják bezpečnostního pásu je vybaven snímači, které sledují náhlé pohyby. U sedadla řidiče lze namontovat airbag SRS. Součástí nabídky jsou také mnohé systémy podpory pro řidiče, které se všechny mohou podílet na snížení rizika dopravní nehody.Pohodlí

To nejlepší pro každého řidiče

Ať už si z nabídky kabin modelu FH vyberete jakýkoliv typ, budete mít pracoviště nabízející to nejvyšší pohodlí. Stačí se podívat na kabinu Globetrotter XL. Jak už její název napovídá, je velká, a to ve všech ohledech: strop se nachází v takové výšce, že se v kabině můžete postavit, v interiéru je dostatek prostoru a o pohodlí pro chvíle odpočinku a spánku je dokonale postaráno.

Nákup Volva FH – jak na to

Najít prodejce

Plánujete zakoupit vůz Volvo FH? Nalezení toho nejvhodnějšího přepravního řešení, které bude splňovat všechny vaše požadavky, je mnohem snadnější, když se obrátíte na někoho, kdo celému procesu nákupu a vlastnictví nákladního vozidla Volvo dokonale rozumí. Společně dokážete doladit technické detaily, nalézt nejschůdnější systém financování a vybrat nejvhodnější servisní smlouvu, podle které se bude řídit údržba vozu.

Volvo FH je možné objednat v těchto konfiguracích

Kabiny Motory Převodovky Zadní nápravy
Kabiny modelu Volvo FH Motory modelu Volvo FH Převodovky modelu Volvo FH Zadní nápravy modelu Volvo FH
Denní kabina
Spací kabina
Kabina Globetrotter
Kabina Globetrotter XL
D13C (420, 460, 500 nebo 540 k)
I-Shift
Manuální převodovka
Powertronic (automatická převodovka)
Jednoduchá redukce
(Pro celkovou hmotnost soupravy: 44–70 tun)

Redukcí v nábojích (pro celkovou hmotnost soupravy: 70–100 tun)