Volvo FE
Professional –
just like you

Volvo FE

Volvo FE je pravděpodobně tím nejvšestrannějším nákladní vozem pro městské práce. Poradí si víceméně s každou prací, kterou mu svěříte, nicméně doporučujeme jej využít zejména k regionální přepravě, svozu odpadu, rozvozu zmraženého zboží, přepravě kapalných či sypkých materiálů nebo k lehčím pracím ve stavebnictví.
Motor Volvo D7F

Motor, na který se můžete spolehnout

Vůz Volvo FE je vybaven motorem Volvo D7F vyznačujícím se vysokým točivým momentem. Jedná se o pohonnou jednotku o zdvihovém objemu 7,2 litru se vstřikováním Common Rail. Motor okamžitě reaguje na každé sešlápnutí plynového pedálu, takže umožňuje rychlého dosažení požadované rychlosti. Přitom má dostatek výkonu, aby si i po zařazení vyššího převodového stupně poradil se strmějším stoupáním.

Volvo FE

Neuvěřitelně všestranný

Model Volvo FE je nabízen jako tahač i jako podvozek k dostavbě pro celkovou hmotnost vozidla 18 až 26 tun. Nabídka podvozků je velmi pestrá – vybrat si můžete ze tří výšek podvozku, dvou výšek rámu, dvou tlouštěk rámu a různých kombinací odpružení. To znamená, že si vždy můžete sestavit vůz, který přesně odpovídá vašim potřebám.

Volvo FE a sedadlo řidiče

Pěkné, elegantní a pohodlné

Kabiny vozu Volvo FE jsou navrženy tak, aby se řidič mohl plně soustředit na řízení. Sedadla je možné nastavit v mnoha směrech, výhled z kabiny je vynikající a přístrojový panel přehledně a srozumitelně poskytuje všechny důležité informace. Pozornost byla věnována také dveřím a schůdkům, aby se řidiči pohodlněji nastupovalo a vystupovalo z kabiny.

Nákup Volva FE – jak na to

Najít prodejce

Plánujete zakoupit vůz Volvo FE? Nalezení toho nejvhodnějšího přepravního řešení, které bude splňovat všechny vaše požadavky, je mnohem snadnější, když se obrátíte na někoho, kdo celému procesu nákupu a vlastnictví nákladního vozidla Volvo dokonale rozumí. Společně dokážete doladit technické detaily, nalézt nejschůdnější systém financování a vybrat nejvhodnější servisní smlouvu, podle které se bude řídit údržba vozu.

Volvo FE je možné objednat v těchto konfiguracích

Kabiny Motory Převodovky  Zadní nápravy
Kabiny modelu Volvo FE Motory modelu Volvo FE Převodovky modelu Volvo FE Zadní nápravy modelu Volvo FE
Denní kabina
Komfortní kabina
Spací kabina
D7F (240, 260, 300 nebo 340 k)
Manuální převodovka
Automatická převodovka
Jednoduchá redukce
(Pro celkovou hmotnost soupravy: 25–32,5 tun)

Redukce v nábojích
(Pro celkovou hmotnost soupravy: 44 tun)