Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Design, který splyne s okolím...
... a který vynikne

Nové modely Volvo FE hrdě zaujímají své místo v nabídce nákladních vozidel společnosti Volvo. Možná jsou menší než jejich silní sourozenci pro dálkovou dopravu, ale okamžitě poznáte, že patří do rodiny.

Klínovitě zkosená světla denního svícení LED nyní patří ke standardní výbavě.
Světla denního svícení LED

U nově uváděných vozidel Volvo FE je na první pohled jasné, že společnost Volvo Trucks používá pro všechny své modely jasnou a konzistentní designovou koncepci. Představuje nový přístup a identitu značky charakteristickou výraznými liniemi a nápadnými grafickými prvky. Designové prvky, jako jsou výrazné vertikální světlomety s denními světly ve tvaru V a jasné kontury umocněné černou mřížkou chladiče, vás nenechají na pochybách – díváte se na zaslouženého člena rodiny Volvo.

Na ulici jako doma

Klasický Iron Mark Volvo byl v rámci nového designu z mřížky chladiče přesunut na vyšší a nápadnější místo pod čelním sklem. To navozuje vizuální dojem většího čelního skla, díky čemuž se zdá, že je řidič k ulici ‚blíž‘. Tento typ přístupu je základním aspektem práce s našimi kompaktnějšími vozidly, která se používají zejména v prostředí s velkým počtem lidí.

Na první pohled poznáte, že toto vozidlo má stejnou DNA jako jeho větší sourozenci.

Nový vzhled je sladěn s obecným designem vozidel Volvo.
Přední mřížka chladiče

Jedna rodina, vlastní identita

Kromě splynutí s okolím mají tyto změny i další důvod – harmonie v rámci celé nabídky. Nový design přední části je důkazem společné DNA s legendárními většími sourozenci, nová vozidla si však zároveň si uchovávají svou individuální osobitost.

Jak zanechat dojem

Jak přesně by měli mají vlastníci, řidiči a obyvatelé měst reagovat, když uvidí nové modely Volvo FE? Očekává se, že díky novému designu se budou lidé na ulici a jiní účastníci silničního provozu v přítomnosti tohoto nákladního vozidla cítit příjemně. Zároveň doufáme, že budou vlastníci a řidiči pyšní na své vazby na společnost Volvo a budou si užívat skvělého výkonu svých vozidel.

Nový třídílný nárazník s ocelovými rohy se snáze opravuje.
Třídílný nárazník
3
Design