Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Řidič vozidla Volvo FE
Hledáte nové způsoby, jak zůstat bdělý?

Řidič v bezpečí a pohodlí je uvolněný a podává tak lepší výkon. Práce s novými modely Volvo FE je tak nyní ještě více uspokojující.

Šálek kávy

Kvůli neustálé potřebě technické spolehlivosti a těsnému rozvrhu neumožňuje denní režim řidiče zajišťujícího rozvoz zboží po městě a regionální rozvoz žádná kompromisní řešení. Absolutní důvěra ve vaše vozidlo, jeho vybavení a schopnost pomáhat vám při práci a zajistit pro ni bezpečné a pohodlné prostředí je zásadní. Nové modely Volvo FE splňují tyto požadavky do detailu.

Nové provedení sedadla

Nové Volvo FE má přepracované sedadlo řidiče. Kromě toho, že je bezpečnější a má integrovanou opěrku hlavy a bezpečnostní pás, obsahuje také trvanlivější textil a jeho barvy jsou v harmonii se zbytkem interiéru.

Ergonomický design interiéru

Pokud je řeč o interiéru, kabina tohoto vozidla je sama o sobě skutečným vyjádřením funkční a estetické rovnováhy. Úložných prostorů je mnoho a jsou vhodně umístěny tak, aby byly snadno v dosahu, což znamená, že váš pohyb v kabině bude úspornější a méně únavný.

Elegantní přístrojový panel

Podobné ergonomické standardy platí pro přístrojový panel. Všechny přístroje a ovládací prvky mají intuitivní design a jsou vhodně umístěny, aby usnadňovaly efektivní používání bez ohrožení bezpečí řidiče nebo chodců. S ohledem na pohodlí řidiče a okolní prostředí je také vhodné poznamenat, že přístrojový panel nyní obsahuje ukazatel hladiny kapaliny AdBlue a měřič filtru pevných částic pro vznětové motory.

Na konci směny v tomto vozidle budete stejně svěží jako na jejím začátku.

Vidět a být viděn

Uvědomujeme si také důležitost interakce řidiče a vozu s chodci a ostatními účastníky provozu. Nová vozidla Volvo FE jsou proto vybavena výkonnými světly denního svícení LED, které se automaticky zapnou, když se vozidlo rozjede dopředu.

7
Řidič