Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Čas je na vaší straně

Nové modely Volvo FE mají ideální charakteristiky motoru pro jízdu v centru města nebo příměstských oblastech, díky čemuž lze dodržovat rozvrh a rychle a efektivně doručovat jednu dodávku za druhou.

Volvo FE má nové motory propracované a navržené společností Volvo. Tyto motory sdílejí stejnou koncepci a vývojovou filozofii jako motory v našich větších vozidlech. Vyznačují se širší a plošší křivkou točivého momentu a rychlejším nárůstem výkonu již od nízkých otáček. Pokud jde o jízdu, je výsledkem rychlejší odezva, vyšší průměrná rychlost a lepší ovladatelnost, zejména v městském provozu.

Širší a plošší křivka točivého momentu a rychlejší nárůst výkonu přináší rychlejší odezvu
a vynikající ovladatelnost.

Převodovka I-Shift zefektivňuje spotřebu paliva a snižuje fyzickou náročnost pro řidiče.
I-Shift
Světová novinka – převodovka I-Shift ve vozidle Volvo FE

Model Volvo FE je nyní poprvé k dispozici s převodovkou I-Shift. Ta kromě usnadnění pracovního dne pro řidiče zaručuje optimální chod motoru za všech okolností, čímž přispívá k úspoře paliva. A stejně jako u větších nákladních vozidel lze základní software převodovky I-Shift snadno uzpůsobit konkrétním požadavkům pomocí dvou balíčků pro rozvoz a stavebnictví nebo hospodárný provoz.

Výkon v souladu s normou EURO 6 bez rizika pokut

Nové vozidlo Volvo FE splňuje všechny legislativní požadavky normy Euro 6, přičemž se oproti normě Euro 5 nezvýšila spotřeba paliva, ale snížily se požadavky na servisními intervaly.

Zcela nová nabídka motorů vyvinutých společností Volvo zajišťuje požadavky na výkon od 250 do 320 k.
Motor Volvo
5
Efektivita