Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Přesně to, co potřebujete

Uvědomujeme si široký rozsah náročných úkolů, se kterými se při přepravě setkáváte. Ať už jde o vymýšlení řešení pro zpracování odpadu, lehké stavební práce nebo přepravu kapalných ropných produktů, jsme odhodláni stát po vašem boku při každém kroku.

Pokud řekneme, že existuje téměř tolik konfigurací nových modelů Volvo FE, kolik existuje přepravních úkolů, které budou provádět, bude toto tvrzení pouze mírně přehnané. Z tohoto důvodu patří zajišťování pružné nabídky nástaveb a podvozků k základům naší nabídky.

Se správným podvozkem lze jakýkoli přepravní úkol splnit efektivněji.
Volvo FE – cisterna
Podpora na každém kroku

Po prvním kontaktu s vámi a určení optimální nástavby pro vaše potřeby se spojíme s výrobci nástaveb, vše zařídíme a zajistíme dodání a neodpočineme si, dokud nebudou vaše obchodní a přepravní požadavky splněny. U společnosti Volvo je tento proces podstatně méně problematický díky našim zavedeným vztahům s výrobci nástaveb. Můžeme jim dodat podrobné výkresy CAD, které jim pomohou efektivněji pracovat a dodat kvalitní řešení připravené na míru – vaše další nákladní vozidlo.

Díky vynikajícímu potenciálu a flexibilitě pro výrobu nástaveb je toto vozidlo naprosto připraveno plnit náročné úkoly.

Díky zavedeným vztahům s výrobci nástaveb můžeme navrhnout a zkonstruovat podvozek přesně podle vašich specifikací.
Podvozek modelu Volvo FE

Robustní a flexibilní

Z technické perspektivy existuje mnoho důvodů, proč nákladní vozidla Volvo Trucks a nové modely Volvo FE dosahují vysokých úrovní flexibility. Vhodně tvarovaný a plochý podvozek je robustní a pevný a usnadňuje výrobu nástavby. Díky tomu je nakonec možné navrhnout a zkonstruovat řešení podle vašich nejnáročnějších provozních požadavků.

4
Flexibilita