Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Buďte v bezpečí.

Skutečně kvalitní bezpečnostní prvky mají mnoho výhod. Jejich cílem je minimalizace specifických rizik. Podporují řidiče při plnění specializovaných úkolů. Jsou výhodné i z hlediska hospodárnosti.

Nové modely Volvo FE navazují na naše průkazné výsledky v oblasti inovativní bezpečnosti díky přidání nových důležitých prvků. Nákladní vozidlo je nyní vybaveno systémem ESP (elektronický stabilizační program), který díky podpoře směrové a dynamické stability přináší lepší jízdní vlastnosti a vyšší bezpečnost.

Oceňovaná bezpečná kabina Volvo je vlastně ochranným krytem nejvyšší úrovně.
Přilba

Být viděn a být v bezpečí

Kromě prokázaných výhod systému ESP přibyly k prvkům preventivní bezpečnosti nového vozidla Volvo FE i důmyslně navržená zrcátka, která minimalizují mrtvý úhel, a nová čelní světla pro denní svícení s technologií LED. Oba tyto prvky optimalizují viditelnost zevnitř vozidel i vozidel samotných. Dobré zprávy pro řidiče, chodce a cyklisty ve městech.

Nové provedení sedadla

V kabině se může řidič cítit jako uprostřed zóny, která patří u řidičů nákladních vozidel k nejbezpečnějším možným. Naše oceňovaná bezpečná kabina Volvo byla doplněna o nové sedadlo, které se vyznačuje vylepšenými charakteristikami, pokud jde o deformaci a pohyb vpřed při nehodě.

Obklopte se ochrannými a preventivními bezpečnostními prostředky světové třídy.

Komerční výhody

Fyzická bezpečnost řidičů, ostatních účastníků provozu a chodců je samozřejmě na prvním místě. Uvědomujeme si však také to, že k provozuschopnosti vozidla a celkovým nákladům na vlastnictví můžeme významně přispět i tím, že se vyhneme malým nehodám a snížíme potřebu časově náročných oprav na minimum. Pokud jde o bezpečnost, je náš úkol jasný – nastupte a přesvědčte se o tom sami!

9
Bezpečnost