Vyberte si z více než 650 barev. Vše v zelené.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Kabiny jsou barveny v nejmodernější a nejekologičtější lakovně na světě.
Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Ovedené barevné škály slouží jen pro Vaši orientaci. Barvy se mohou na monitoru odlišovat od skutečnosti. Pro výběr barvy Vašeho vozidla raději kontaktujte svého prodejce, který Vám ukáže oficiální vzorník barev.
Mějte na paměti, že počítačový monitor barvy nedokáže zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce vozidel Volvo.